Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 RS Electrical kanister filter r-56 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
darkokm
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2014
Poruke: 28
Lokacija: Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Apr 30, 2017 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
zanima me da li je neko koristio ove kanister filtere i kako su se pokazali?
Cena im je dosta povoljna.
[img]http://www.gupi.rs/kanister-filteri/rs-electrical-kanister-filter-r-56.html[/img]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 30, 2017 10:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 01, 2017 9:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neki nepoznati kinezi, e sad, koliko su dobri, vreme ce pokazati. Ima li negde bilo kakvih tehnickih karakteristika?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Maj 01, 2017 11:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaju veb prezentaciju gomila proizvoda sto lepo izgledaju, ni jedan nije opisan.

Imam malu pumpicu za vodu od njih. Mislim da joj je oznaka RS-701 trebalo bi da bude oko 230l/h. Kupio je da mesam vodu za morski. Posle prvog mesanja vode nije mogla da upali dok je nisam dobro oprao. Osovina na kojoj stoji propeler pri dnu je zardjala. Najjace na ovoj pumpi je slabije nego najslabije na atman 301 a istih su dimenzija(sta je unitra ne znam). Jedino sto plastika deluje dosta cvrsce napravljena u odnosu na atman. Ukratko nije ni za...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
darkokm
Akvarista



Registrovan: 30 Apr 2014
Poruke: 28
Lokacija: Kosovska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Maj 01, 2017 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto je Serene Sky napisao/la imaju veb preyentaciju ali nemaju podatke. Plastika i meni deluje dosta jaca od atmana, ali ako im je motor los onda se neisplati. Cena od 5600 za najveci, tj za akvarijum do 350 l nije toliko velika, ali sve to pada u vodu ako je loseg kvaliteta. Bas zato trazimo nekog ko ih ima i koristi da kaze nesto vise.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luvias
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2016
Poruke: 116
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 02, 2017 10:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba proveriti kakva je situacija sa rezervnim delovima, inace cena je vise nego povoljna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License