Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sadjenje biljki Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
macroman1
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2011
Poruke: 12
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 7:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potrebna mi je pomoc oko sadjenja biljki u akvarijumu.da li je potrebno da na dnu imam i zemlju ili moze samo sljunak???????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 7:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 7:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

deblji sloj sljunka,dobro osvetljenje i nemas problema Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
macroman1
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2011
Poruke: 12
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala puno!!!!!pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Jovan85
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Auu Mare, al ti je savet,mogao si bar da ga pitas koje biljke planira,da na osnovu njih pravi uslove... Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje biljke planiras da zasadis ( neke od biljaka zahtvaju dobru hranljivu podlogu). U principu je pozeljna podloga ali ne i neophodna. Danas postoje tecna djubriva kao i "djubrivo" u vidu tabletice ili palete , koje podjednako dobro hrane biljku i pruzaju joj izvor neophodnih minerala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mare
Akvarista



Registrovan: 30 Avg 2010
Poruke: 166
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa cim to pita znaci da je tek na pocetku sa biljkama,a svaki pocetnik pocinje sa biljkama koje nisu bas najzahtevnije! Tako sam ja skontao pitanje!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nisi formirao aq i napunio sa vodom,najbolje bi bilo da stavis podlogu,jer sigurno neces staviti samo jednu vrstu biljaka.Pozz.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
macroman1
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2011
Poruke: 12
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam tek pocetnik pa se bas i ne razumem u vrste biljaka.aq mi je vec formiran i imam ribe.sta da uradim da li da ga ispraznim i stavim podlogu ili imate neki drugi savet???????????pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milosbgd
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2010
Poruke: 419
Lokacija: Beograd-Brace Jerkovic

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Milosbgd ::
Koje biljke planiras da zasadis ( neke od biljaka zahtvaju dobru hranljivu podlogu). U principu je pozeljna podloga ali ne i neophodna. Danas postoje tecna djubriva kao i "djubrivo" u vidu tabletice ili palete , koje podjednako dobro hrane biljku i pruzaju joj izvor neophodnih minerala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
vlada71
Akvarista



Registrovan: 03 Jan 2011
Poruke: 363
Lokacija: Krusevac

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ne zasto bi to radio.Ima dosta tecnog djubriva i gore navedenih tableta,tako da ces tako prehranjivati bilje.I nemoj da te mrzi sledeci put slobodno pitaj pa forum zato sluzi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
macroman1
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2011
Poruke: 12
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok hvala!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
macroman1
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2011
Poruke: 12
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izvinite ponovo ja koje bi mi vi biljke preporucili?????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krcko
VIP



Registrovan: 14 Avg 2010
Poruke: 416
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne uspevam da pronađem podatke o tvom akvarijumu i opremi. Biljke se, obično sade pre naseljavanja ribama, ali to nije bitno za tvoje pitanje o preporuci biljaka ni o podlozi koju imaš, koliko su važne dimenzije akvarijuma i osvetljenje koje imaš. Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
macroman1
Akvarista



Registrovan: 15 Jan 2011
Poruke: 12
Lokacija: nis

PorukaPoslao: Pet Jan 28, 2011 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarium je 60l dimenzije su 34x28x32 i od osvetljenja imam stedljivu sijalicu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cena biljki u Beogradu sudyxor Biljke 1 Pon Nov 16, 2020 4:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadjenje biljaka iz semena. Tajson Biljke 7 Uto Apr 30, 2019 6:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sadjenje biljaka-pitanje Doksas Biljke 23 Pet Mar 22, 2019 12:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka visak nezahtevnih biljki gotika Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Jan 17, 2019 9:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam vecu kolicinu biljki i mahovine Vlad Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Nov 24, 2014 8:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License