Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sajam? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 2:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dali postoji neki akvaristicki sajam ili neki sajam vezan za akvaristiku...ako da de i kad se odrzava....?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 2:38 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 11:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima sto sta na Poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu. Sajam Akvaristike .... mislim da nema u ovoj zemlji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 11:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a znas li kad je taj Poljoprivredni sajam...?...i dali si bio nekad ... kakvi su ti utisci?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nisam bio ( mada sam imao i te kaku zelju ) a i ima jedna tema u kojoj se komentarisalo o proslom sajmu. Termin odrzavanja zaista neznam ( javice se neko iz Novog Sada ili neko skinuti na google ...).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sajam je bio 15.05.2010 u novom sadu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Miroslav95
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2010
Poruke: 943
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo teme http://www.akvarijum.org/forum.....t1412.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bila je izlozba akvarijuma na Novosadskom Prolecu, izlozbi cveca i kojecega koja se odrzava na Spensu...
Mada sam zadnji put bio 2004. valjda, ne znam da li jos uvek ima akvaristike...
Takodje je bilo i na sajmu Lova, Ribolova i Turizma.
Blago ovima u Hrvatskoj, oni imaju AKTER, godisnji sajam akvaristike i teraristike koji organizuje AkvarijNet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Avg 13, 2010 10:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima kod nas svasta nesto, Uvek smo bili najjaci grad akvaristike i za vreme Jugoslavije Very Happy
Sto Nigros rece kad je novosadsko prolece i ostale proslave uvek bude i akvaristike na Spensu. Na poljoprivrednom sajmu je bilo, davno sam bio pa ne bih znao reci koliko je sad kvalitetna ponuda ali verujem da se tad spreme za to pa se moze svasta naci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Avg 15, 2010 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam dal znate ali voleo bih i ja da znam ,doduse ne sajam ,ali nekada su se skupovi akvarista odrzavali ,cini mi se voma redovno .Jednom godisnje u Sremskoj Mitrovici ,da li neko moze o tome nesto da kaze?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Avg 15, 2010 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postoji u NS akvaristicko drustvo Wink Kod nas je okupljanje bilo cesce, mislim 2 puta mesecno. Ja zbog posla sam dosta puta bio sprecen da ne odem odnosno bio sam svega par puta mada sam drug clan partije Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka SAJAM KNJIGA - BEOGRAD (posjeta) POTR... Mirche01 Razno 3 Čet Okt 18, 2018 10:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sajam akvaristike i teraristike No 1 Razno 2 Sub Jan 25, 2014 2:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nitra (Slovačka) 24.11.2013. – prodaj... renatofil Razno 18 Pon Nov 25, 2013 12:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poljopriverdni sajam Miroslav95 Razno 4 Ned Maj 16, 2010 9:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License