Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sale75bgd (umirem od smeha) fotkice gupija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 1:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo dosao sam do nekih gupika pa na brzaka jedna fotka jedne od zenki Smile
Telo joj je mnogo crvenije inace, valjda sam je istraumirao mrezicom! Divim se vama koji umete da ih uslikate u akvarijumu...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 1:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Jovan85
Akvarista



Registrovan: 10 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 3:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kako izgleda muzjak?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 4:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast za trud, lepa zaenkica. Ajde Sale daj slikaj i ostale gupije, video sam tamo kod tebe u akvarijumu par bas lepih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Feb 01, 2012 7:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cekam muzjaka da vidim Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zasiljeni "repovi" kod mali... nasdvoje Guppy fun club 3 Pet Dec 08, 2023 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sezona gupija Rooster Vrtna Jezerca 0 Uto Maj 16, 2023 6:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupija Rooster Tražnja 0 Sre Maj 18, 2022 4:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Varijetet mojih gupija potvrda? NARCOS Guppy fun club 13 Sre Sep 18, 2019 8:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License