Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sastav za makroelemente Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zed
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2010
Poruke: 69
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 10:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde se kupuju potrebni sastojci za makroelemente,imam preciznu vagu pa sam sam hteo da izmerim i pripremim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 10:31 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 11:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uffff, ssacekaj dok se jave tusta ili Rainforest ali mislim da ti je to mnogo ulaganja da kupis svega po kilo ili pola kile.......sacekaj sad ce oni Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 8:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas i u fabrikama hemje javicu ti na pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je bezbedno dodati FMC u ovakav... henrymcdo Bolest 5 Čet Avg 22, 2019 5:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Domaca hrana za skalare - sastav? Zivadin Ishrana 15 Uto Apr 09, 2019 2:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sastav spoljnog filtera mrburns Početak u akvaristici 3 Pet Jul 05, 2013 10:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Juwel vision 260-sastav Malawi ekipe! sveta021 Afrički ciklidi 22 Sub Dec 01, 2012 12:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Granulometrijski sastav slobabob Akvarijumi 1 Sre Mar 02, 2011 1:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License