Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sema za neonku Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo pitanje jeste da li ta prigusnica podrzava 2*15W ili je predvidjena samo za 1*30W ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 6:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bublz
Akvarista



Registrovan: 19 Avg 2014
Poruke: 137
Lokacija: Majdanpek

PorukaPoslao: Sre Okt 08, 2014 7:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam T5 k6500 platio celu sa utikacem i prekidacem 650 dinara na pijac upakovanu od prodavaca kog znam godinama i znam da mu je roba kvalitetna nije polovna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Sub Feb 28, 2015 1:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vracam temu iz mrtvih jer mi je potrebna pomoc.
Pravim ponovo krov jer dodajem neonke ali imam problem sa povezivanjem 2 neonke na jednu prigusnicu.
Vec 2 sam pregoreo na kraju uspeo da povezem i jedna se upali ali se gasi na 2-3sec i ponovo pali jer je bilo do startera.
Naime, pokusavam da vezem 2 neonke od po 20W na jednu prigusnicu od 40W (t8 osvetljenje).
Isprve sam koristio startere 4-65W ali tako nije palilo, pa sam stavio startere 4-22W i jedna se upali i gasi, dok druga nece da se upali.
Sumnjam na nacin povezivanja.
Imam drzace koji na sebi sadrze starter: Image
Potrebna mi je sema tacno koja zica gde ide kako bih uspeo nekako da povezem ovo, ako neko zna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cyanogen
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2015
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 10, 2016 9:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako moze neko da pomogne - gde u Bgd ima da se kupe delovi za T5 rasvetu .. nesto mi je izgleda crklo, pa cevka nece da sija, a ispravna je .. nemam prekidac, valjda onda ostaje da je crkla prigusnica, ili se unutra nesto event otkacilo, ima li tu jos nekih delova koji mogu da crknu? u pitanju je 24w na 55cm duzine.

hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Vukolic.Igor
Akvarista



Registrovan: 01 Mar 2015
Poruke: 68
Lokacija: Kostolac

PorukaPoslao: Ned Apr 10, 2016 9:48 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U svakoj radnji elektro opreme
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cyanogen
Akvarista



Registrovan: 07 Feb 2015
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 10, 2016 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uspeo sam da odlepim i rastavim kuciste, unutra stampana ploca i onako dosta elektronike .. stoga mi ne gine majstor ili da pokusam negde da nadjem drugu armaturu za jednu cevku ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako povezati LED neonku medayu Rasveta 9 Pon Avg 21, 2017 9:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka potrebna sema za akvarijum Choda1987 Uradi Sam (DIY) 13 Pet Sep 05, 2014 2:06 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati prodajem panjeve bilje juwel neonku i... tigar Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Avg 30, 2014 9:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koju T5 neonku uzeti? stefanrudi Rasveta 3 Uto Apr 08, 2014 8:19 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koju Arcadia neonku dodati? Sijamski_Mrmot Rasveta 5 Sub Mar 29, 2014 5:49 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License