Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sera Bionitrivec Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Neske96
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Okt 2014
Poruke: 8

PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 10:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Necak je sinoc prosuo celu posudu od 100ml, jel skodno za ribice?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 27, 2014 10:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 28, 2014 12:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uf Smile 100ml na koliko litara vode?

Doza je 10ml na 25 litara kada startujes akvarijum... ja kad menjam vodu ako malo preteram sa kolicinom izbacene vode dodam i malo Bionitrivec-a, svega nekoliko kapi.

Ne bi trebalo da bude stetno, mada napravice sigurno neki disbalans u vodi (smanjiti amonijak i nitrite) a onda bi tu mogle biljke (ako ih imas) da izgube svoju hranu. Probaj da zamenis jedno 30% vode, ako vec nisi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Neske96
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Okt 2014
Poruke: 8

PorukaPoslao: Sre Okt 29, 2014 4:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Milan013 ::
Uf Smile 100ml na koliko litara vode?

Doza je 10ml na 25 litara kada startujes akvarijum... ja kad menjam vodu ako malo preteram sa kolicinom izbacene vode dodam i malo Bionitrivec-a, svega nekoliko kapi.

Ne bi trebalo da bude stetno, mada napravice sigurno neki disbalans u vodi (smanjiti amonijak i nitrite) a onda bi tu mogle biljke (ako ih imas) da izgube svoju hranu. Probaj da zamenis jedno 30% vode, ako vec nisi...


Dva dana sam promenio 20-25% vode, a akvarijum je 55 litara, imam neke biljke u njemu , valjda nece da steti Sad.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 29, 2014 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel se ribice ponasaju uobicajeno?
Jel voda jos uvek bela ili se razbistrila?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Neske96
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Okt 2014
Poruke: 8

PorukaPoslao: Čet Okt 30, 2014 9:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Milan013 ::
Jel se ribice ponasaju uobicajeno?
Jel voda jos uvek bela ili se razbistrila?


Razbistrila se voda, ribice se ponasaju ok po meni. Valjda je sve u redu Very Happy, menjao sam vodu i danas 20%, vise necu menjati izgleda mi kao da se stabilizovalo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Costapur/Baktopur Alexa777 Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Okt 09, 2018 10:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Aquatan denza025 Hemija 16 Pet Jun 01, 2018 10:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax mboban Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Mar 21, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax Bio Active Proffesional PAN Filteri i pumpe 4 Pon Okt 23, 2017 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License