Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sera Costapur/Baktopur Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Alexa777
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 09, 2018 10:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neka dobra dusa na teritoriji BG-a da je voljna da pozajmi par ml navedenog preparata, ne kupuje mi se cela bocica za nano akvarijum. Very Happy
Za uzvrat mogu da ponesem neku biljcicu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 09, 2018 10:42 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Futurebreeder
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 12 Maj 2017
Poruke: 8
Lokacija: Beograd, Braće Jerkovic 143

PorukaPoslao: Uto Okt 09, 2018 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, imam ja, javi se u pp ako trazis jos uvek...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN Messenger
Pecinac
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2017
Poruke: 108
Lokacija: Beograd, Autokomanda

PorukaPoslao: Uto Okt 09, 2018 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno da ima dobrih duša u Beogradu, ali nemaju svi baktopur Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Alexa777
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 25
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Okt 09, 2018 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima naravno, evo i dokaza, snasao sam se vec Very Happy samo se koristim izrazom Very Happy Moze lock
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Aquatan denza025 Hemija 16 Pet Jun 01, 2018 10:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax mboban Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Mar 21, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax Bio Active Proffesional PAN Filteri i pumpe 4 Pon Okt 23, 2017 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Vipan za druge hrane reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Avg 07, 2017 11:43 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License