----------------------------------- Sone_bg Sre Nov 16, 2016 11:13 pm ----------------------------------- Nešo kupujem im baš dobru i kvalitetnu hranu, uvek sam gledao da kupujem skuplju hranu, mada planiram da uzmem još jednu vrstu granulica onako baš kvalitetnih, al mislim da sam našao problem. Sad će Serene Sky da me rokne :D, odlučio sam da kupim GH test i uradio sam test, znam da je maximalno koliko je normalno da se ima je 14, a ja imam 18, tj tek na 18-oj kapljici mi je pozelenela voda u bočici, kupio sam Dajana Amazon da smekšam vodu i ubacio sam je odmah, uzeo sam i još jedan mangrov panj, koji će još malo smekšati vodu, kako bih još mogao da spustim ovo na normalu? Pošto iskreno ne baratam tim GH, PH i ostalim, niti kako da podignem i spustim, za mangro panj i ovaj Amazon mi je rekla devojka u akvarističkoj radnji, da mi malo pomogne u startu, nije bilo nešto skupo, pa mi nije izgledalo da hoće da mi uvali, šta mi je činiti? kako da snizim ovo ispod 14? Izvini Serene što te nisam odmah poslušao :)