Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sera Siporax Bio Active Proffesional Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
PAN
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2016
Poruke: 64
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Okt 23, 2017 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sera Siporax Bio Active Proffesional

Da li je neko koristio ovaj filter materijal? U čemu je razlika u odnosu na standardne keramicke prstenove?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Okt 23, 2017 2:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Okt 23, 2017 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Novi proizvod od Sere. Uklanja fosfate i sluzi kao filter materijal. U sebi bi trebalo da ima GFO stim sto traje nekih godinu dana. Gde si ga nasao?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
PAN
Akvarista



Registrovan: 30 Okt 2016
Poruke: 64
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Okt 24, 2017 8:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na kupujem prodajem.
www.izbrisan link.com

Razmisljao sam da dodam jos keramičkih prstenova u filter ili nešto drugo i naleteo na ovo. Interesuje me dal vredi para.


Poslednji izmenio nesa69 dana Uto Okt 24, 2017 12:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: Zabranjeno reklamiranje prema pravilniku, koristite pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Uto Okt 24, 2017 9:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nono cccc reklamiraš se na forumu.

Za morsku je dobar vrednost je relativna stvar.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
SuperTeška




Registrovan: 30 Nov 2023
Poruke: 2

PorukaPoslao: Pon Dec 11, 2023 5:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

PAN ::
Na kupujem prodajem.
www.izbrisan link.com

Razmisljao sam da dodam jos keramičkih prstenova u filter ili nešto drugo i naleteo na ovo. Interesuje me dal vredi para.

Traje više godina u zavisnosti od uslova i filteru. Postoje više opcija Sera Siporax: prstenovi,tablete,loptice itd....."Depending on mechanical strain (water flow, prefiltration), siporax will last for years. It can
be reused until the rings fall apart. siporax needs to be replaced only then."
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hrana za ribe - SERA KOI Professional Gangster Ponuda 0 Ned Nov 15, 2020 10:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Costapur/Baktopur Alexa777 Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Okt 09, 2018 10:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Aquatan denza025 Hemija 16 Pet Jun 01, 2018 10:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Siporax mboban Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Mar 21, 2018 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sera Vipan za druge hrane reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Avg 07, 2017 11:43 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License