Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sewellia lineolata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FikusBg
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2012
Poruke: 135
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 1:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me ova ribica Very Happy
Kakva su iskustva sa njom?
Dali je miroljubiva?
Jel se slaze sa ostalim ribicama? Hvala Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 1:09 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 18, 2012 8:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako "druge ribe" nisu pirane, uglavnom se slaže sa svima, interesantna i ne baš jeftina riba, pogotovo kod nas (naravno kada je ima)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanja77
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 39
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 13, 2012 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam uspeo da nadjem na forumu oko razmnozavanja pa me zanima da li neko zna malo vise na tu temu posto imam 8 komada pa bi probao da ih razmnozim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 13, 2012 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam negde (na nekom stranom forumu ili sajtu) procitao da su jedna od najlaksih vrsta (medju algarima) za razmnozavanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Thunderbeast
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2012
Poruke: 136
Lokacija: Beograd-Vozdovac(Stepa Stepanovic)

PorukaPoslao: Sre Sep 10, 2014 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je neko uspeo da ih razmnozi, ili da nadje neki dobar sajt o razmnozavanju istih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DevilFish
Akvarista



Registrovan: 18 Feb 2013
Poruke: 294
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Sep 23, 2014 5:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li ih trenutno ima negde u ponudi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Sep 23, 2014 7:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dok sam se ložio na hillstream postavku, čitao sam i čitao. Sevelia je jedina iz grupe hillstream loach-ova koja kod nas može da se nađe, a ima ih podugačak spisak. Uglavnom, što se tiče razmnožavanja treba obazbediti što prirodnije uslove. Strujanje vode, ludačku aeraciju, grupu od min 5-6 jedinki, kamenje na dnu, temp oko 20 °C, i ono što se mnogima neće svideti- obilje prirodne hrane u prirodnom obliku tj. alge...
Ima mnogo sajtova sa ovom tematikom pa navalite.
Ja sam odustao i pre nego što sam počeo a voleo bih da vidim uskoro neki hillstream akvarijum na forumu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Buda04
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Nov 2019
Poruke: 6

PorukaPoslao: Uto Maj 05, 2020 10:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebna pomoć.
Da li neko može da pomogne oko određivanja pola Sewellia-e?
Hvala unapred Smile
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Maj 12, 2020 1:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lapa mlada zaobljena zenka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Flojd
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2012
Poruke: 460
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 13, 2020 1:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pol kod odraslih riba možeš da vidiš kad se zalepe za staklo. Ženke su šire od mužjaka,koji naspram njih izgledaju izduženo.Ja imam samo jedan primerak na oko 4,5 cm,pa ne mogu da ti dočaram kako to izgleda,ali na netu imaš snimke sa objašnjenjem o razlikovanju polova.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Pon Sep 14, 2020 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Uros Kg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2017
Poruke: 237
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Sep 15, 2020 9:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dare021 ::
Image


Image


Znači žene su ćorave na jedno oko? Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sewellia lineolata vacko000 Arhiva Malih Oglasa 3 Uto Dec 15, 2015 5:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sewellia lineolata Akvarijum art Akvarijumart AkvarijumArt 0 Pon Nov 09, 2015 1:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Amano, Bamboo i Sewellia Lineolata Svarog Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Sep 25, 2014 11:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sewellia lineolata bublz Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Avg 24, 2014 10:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem - Sewellia lineolata i Otocin... stefanrudi Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Avg 18, 2014 5:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License