Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Shadows tree 12L Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Dec 03, 2017 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, ipak da otvorim novu temu

Kao sto rekoh vec, iskoristio sam duzu LED rasvetu veceg akvarijuma da dodam jedan nano od 10L i to je izgledalo ovako

Image

Lepo je krenulo da funkcionise, u smislu razvoja broja malaca, ali sferno staklo..nekako mi nije leglo pre svega zbog iskrivljenog pogleda pa sam odlucio da promenim

Image

Ne nisam ga slomio slucajno, jednostavno je, ako cete mi verovati, posle izvadjene vode, peska i odstojalih 5 minuta..samo pocelo da puca staklo!!! Ali bez zezanja ..

Hvala bogu sto nisam nekom poklonio, haos bi mu napravio..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 03, 2017 5:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Dec 03, 2017 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako izleda nov akvarijumcic 20x20x35

Image


Image

Image

Ubacio sam nano grejac od 8w, podize temperaturu na 25C,uzeo ga preko aliexpresa i stite mi mini filter aquael za neki dan

Koliko god hteo da izbegnem filtraciju i grejac, pre svega zbog manjka prostora, ipak treba ispostovati osnovne potrebe akvarijuma ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Dec 03, 2017 5:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mahovinu sam iskoristio da dodam na krosnju drveta koje je umetnicki izraz mog druga i komsije iz Bele Crkve, Borisa(HORUS-a) i hvala mu na tome .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Dec 03, 2017 5:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I nikako ne smem da zaboravim da spomenem i da se zahvalim clanu foruma Dokonom Liscu koji mi je nesebicno poslao pozamasan, doktorski spakovan, paket razno raznih biljaka pre izvesnog vremena, cime sam oplemenio i veliki akvarijum i nano .
Veliki pozdrav i hvala jos jednom .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
oldwolf
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2016
Poruke: 307

PorukaPoslao: Ned Dec 03, 2017 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šteta za kuglu, ali .... inače ovaj novi mali je kao bombona, svaka čast !!! Ko će biti u njemu ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Dec 03, 2017 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ti, Trenutno samo red sakure pa cemo videti sta dalje ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Sre Dec 06, 2017 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stigao i Aquael mini sundjer filter, taman se zamaskirao pozadi, voda se polako izbistrila ..

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Dec 06, 2017 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ukoliko nadjes Willow moss (Fontinalis antipyretica) ili Weeping moss (Vesicularia ferriei) mnogo ce lepse izgledati nego ova sto ti je trenutno kao krosnja (ako se ne varam Leptodictyum riparium). Ispod dodaj sagitariju ili HM da ti napravi tepih nece se kozice buniti. Wink

senkasenkasenka ::
Ne nisam ga slomio slucajno, jednostavno je, ako cete mi verovati, posle izvadjene vode, peska i odstojalih 5 minuta..samo pocelo da puca staklo!!! Ali bez zezanja ..


..ako se naglo grejalo ili hladilo staklo moglo je da dodje do pucanja imao sam to vec sa par kugli koje sam naglo praznio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Dec 06, 2017 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Komšija, zahvaljujem na lepim rečima. Biće to lep akvarijumčić. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Čet Dec 07, 2017 9:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala lepo...staklenu kuglu jednostavno ispraznio I spustio na pod, nista vise od toga, I p
I spustio dole I samo je pocelo staklo da puca ..
Mogu li staviti sagitariju bez podloge ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Čet Dec 07, 2017 2:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

senkasenkasenka ::
Mogu li staviti sagitariju bez podloge ?


Sagitariji je dovoljna samo voda oko korena da bi rasla (sporo/umereno), ukolko ima hranjivu raste brze, to je jedina razlika, tako da slobodno ubaci pelcer pa probaj, inace sto je akvarijum zreliji, tacnije vise prljavstine u donjem delu podloge (koja ne moze da se sifonira, a gde se nalazi koren sagitarije), sagitarrija raste brze i brze i brze i na kraju pocne u visinu da raste ukoliko nema gde vise da se siri..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Strahinja025
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2016
Poruke: 130
Lokacija: Apatin

PorukaPoslao: Ned Dec 10, 2017 10:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gde nabavljate taj magnet ta staklo FLOATY i kako se pokazao?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Dec 10, 2017 10:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Strahinja, imas poruku na PP
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pon Jun 11, 2018 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

update..

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Jun 13, 2018 4:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li si mozda isprobavao da zakacis anubie umesto mahovine na grane pa da se koren anubia pusta niz kao lijane, a na podlozi da je mahovina?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Flooded tree HORUS Akvarijumi 126 Uto Jan 03, 2017 5:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Shadows 350l senkasenkasenka Akvarijumi 150 Sub Maj 28, 2016 10:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Menjam - Kenya tree koral Andjelija Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Jul 24, 2015 4:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Shadows precious nano 30L senkasenkasenka Akvarijumi 23 Ned Feb 01, 2015 10:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Fallen tree Miroslav95 Afrički ciklidi 15 Sre Dec 18, 2013 10:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License