Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sijamski algari Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Zeus
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 9

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 10:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel bi neko mogo da mi kaze o parenju ovih ribica,moje dve se cudno nesto ponasaju u zadnjih dan dva.Kod mene su vec godinu dana ali ovako ponasanje nisam video jos.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 10:59 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A kako se to ponasaju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolje je odmah objasniti o cemu se sve radi, a ne samo reci da se cudno ponasaju i da se ocekuje pitanje koje je postavio Bojan. Cudno se ponasaju, tako i tako i onda odes sa foruma pa kada se vratis zateknes vise odgovora. Za to vreme "to cudno ponasanje" nama nepoznato moze i da ubije ribe...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Pet Sep 17, 2010 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikada nisu uspesno uzgojeni u akvarijumu. Mreste ih na farmama uz pomoc hormonskih injekcija
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Zeus
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Plivaju paralelno jedna pored druge,okrece glavu jedna riba prema drugoj pa onda ova prema njoj i kaoda se grickaju a ova sto se okrene polako kao da podrhtava.hvala na kritikama u vezi "cudnog ponasanja" moja greska.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pet Sep 24, 2010 5:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e izvini, tog datuma sam bio stvarno nervozan, oprosti. Wink
Ne znam sta bi to moglo da bude, ako jedna "leti" ispod druge i cesto joj prilazi analnom peraju spremaj se za mrest, ali to paralelno plivanje jedna pored druge ne znam sta bi moglo biti. Da nisi ubacio nove stanovnike ili menjao nesto u skorije vreme?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Zeus
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 9

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam 3kom i jedna mi je uginula od tad mi se tako ponasaju i dosta mi leze zajedno na listu pa se ponovo igraju i jure po akvarijumu i oper to ponasanje i na list
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Uto Sep 28, 2010 2:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko litara akvarijum? Mogao bi da ubacis jos jednu-dve.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Zeus
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 9

PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 12:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

280l Ali lose vesti ikra je pala ali posle dan dva jedna se razbolela dobila neke kao modrice i krljust kao da se najezila uginula je list sa ikrom sam prebacio u manji akvarijum sta ce biti ???????????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Okt 07, 2010 1:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ako si prebacio u istu vodu (tu iz veceg akvarijuma u manji) i ako je temperatura odgovarajuca bice necega, prekrij necim taj akvarijum, ne sme da bude previse svetla na ikri...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Zeus
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 13 Jan 2010
Poruke: 9

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na savetu to nisam znao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 1:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I, sta je bilo sa ikrom? Proslo je vec 3 dana od tvog posta, jel se izvalila ikra? ili je propala? Bas me interesuje dal su se stvarno mrestili? I dal su se to uopste one mrestile ili neke druge... Mozda je u pitanju neka druga vrsta riba, ima 3 vrste riba koje su bas tesko da se razlikuju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I mene takodje interesuje sta se desava.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos uvek nema odgovora... Dali ce biti jos jedna nemoguca misija izvrsena, kao kod saleta s piranama.... Ostaje da cujemo sledeci put Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Ned Okt 10, 2010 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pirane su odavno izmrestene u akvarijumu, ali je Sale postigao veliki uspeh na ovim prostorima. Za Sijamske Algare sam pronasao da su par puta bacali ikru ali nikome nije uspevala u akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam dva Crossocheilus Siamensis... tiberi Na poklon 1 Sre Okt 25, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali Algari Yaesu Razmnožavanje 0 Sre Apr 07, 2021 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sijamski algar Malina Ribe 5 Pon Okt 21, 2019 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jel ovo sijamski algar Vecha Ribe 5 Sub Okt 05, 2019 7:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sijamski algari cecam Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Feb 11, 2017 3:41 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License