Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sijamski borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
duduk stevan
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2015
Poruke: 65
Lokacija: dec

PorukaPoslao: Pet Jun 05, 2015 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dobro vece drugari,
imam problem sa sijamskim borcem.Naime vec par dana se cudno ponasa,stalno se sakriva,peraja su mu stalno slepljena,a danas sam primetio i da su peraja na nekim mestima pocela da dobijaju neku belicastu boju(skrama nali vati).Prebacio sam ga u drugu posudu pa me interesuje da li bi pomoglo da mu sipam serin omnipur ili neki blagi rastvor soli.Unapred hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 05, 2015 8:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Voja85
Akvarista



Registrovan: 11 Mar 2015
Poruke: 110
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 06, 2015 2:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stavi mu sera omnipur trebalo bi od toga da se oporavi stavi sliku da ga vidimo bice mi lakse da vidim sta je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam dva Crossocheilus Siamensis... tiberi Na poklon 1 Sre Okt 25, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License