Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Silikon Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 12:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam silikonsku tubu ,silikona Soudal Silirub, rok trajanja je istekao pre dve godine. Jel moze on da se koristi ili da se iskoristi za nesto ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 12:00 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Uto Jan 31, 2012 12:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa neiskusno receno, ako uopste lepi mozda da zalepis pozadinu neku za staklo, stakla nemoj ni slucajno da lepis :S
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
D-KEE
Akvarista



Registrovan: 11 Jan 2012
Poruke: 82
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2012 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pri vrhu tube Soudal Silirub-aq pise vrsta silikona (providni, crni,...) i oznaka npr 11/11 - da li je to rok upotrebe ili datum proizvodnje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
giocatore88
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 18 Jan 2012
Poruke: 13
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Uto Feb 14, 2012 7:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

taj gornji datum ti je za rok upotrebe...akvarijum sa tim ne mozes lepiti ali za nesto drugo slobodno mozes izkoristiti. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Silikon za akvarijum Dule.lb Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Jan 12, 2019 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka spoljasnjost akvarijuma crni silikon nemanjagajic Početak u akvaristici 4 Uto Feb 20, 2018 12:27 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Silikon za akvarijum akvadja Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Nov 18, 2016 11:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pobledeo silikon na starom akvarijumu Turtle Uradi Sam (DIY) 19 Ned Avg 28, 2016 9:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Obaveštenje: Upozorenje Wurth Neutral silikon! nemanjask Uradi Sam (DIY) 0 Pon Jun 29, 2015 3:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License