Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skalar - cudna pojava Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Uto Feb 04, 2014 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sinoc sam primetio da ispod oka ima nesto belo, lici kao na neki trn/crva koji je malo zavucen a malo viri napolju. Danas je to manje i nije vise belo vec smedje boje (donja strelica) ali se pojavilo isto to ali sada iznad oka, takodje bele boje. Cini mi se da je to belo meko i da leluja u vodi.
Ima li neko pojma sta bi moglo biti? Inace riba se najnormalnije ponasa kao i dok toga nije bilo.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 04, 2014 9:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2014 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

(nevezano za temu) - kako ga samo uhvati ovako Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2014 9:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slikao telefonom, kad uzmem aparat tek onda mogu da ga fatam kako oces Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2014 10:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidi imao sam slican problemsamo kod moga skalara malo je virilo napolje posle tog sivila ostane nesto kao udubljenje...mislili smo da je Heksamita

http://www.akvarijum.org/forum.....ght=skalar

nije se nalbolje zavrsilo po tog skalara Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2014 10:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa kod mene je to virilo napolje i lelujalo u vodi, znaci da je meko. Videcu danas kad se upali svetlo sta se desava. Preporucen mi je mycopur s jedne strane i orvagil od strane jednog coveka koji samo skalare drzi...Videcemo pa cu obavestiti u temi o ishodu da i drugi znaju ako se slucajno desi....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pon Feb 10, 2014 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta se desava jel ima neke promene? Jesi krenuo neki tretman ili ....?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar problem brzio93 Bolest 1 Uto Dec 10, 2019 9:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar na dnu Milan91 Bolest 0 Pon Maj 06, 2019 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uginuo skalar Bogdan P Ribe 5 Čet Feb 28, 2019 11:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka skalar trikolor cile Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 16, 2018 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License