Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 skalar Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Monika
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Feb 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Okt 18, 2014 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim vas, pomozite! Ocistila sam akvarijum i skalar je izgleda doziveo sok, prevrnuo se i tako pluta, ima li pomoci za njega ili ce uginuti? Sta da radim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Okt 18, 2014 9:11 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Okt 18, 2014 9:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Opiši kako si to očistila akvarijum a opiši i akvarijum, litraža, filtracija, stanovnici...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sub Okt 18, 2014 9:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda je voda prehladna pa prelazak iz toplije vode u hladniju , naglo , mu poremetilo sve ...
probaj ga prebaciti u topliju vodu ako misliš da je hladna...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sub Okt 18, 2014 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se to jednom desilo , slučajno nisam vidio kolika je temp. vode , a bilo zimsko doba , temp. vode čini mi se da je bila 19 stepeni.
Ja nisam vidio i gurnuo sam ribice iz posude sve odjednom u tu vodu , za 2-3 sekunde se sve izvrnule osim koridorasa ( skalari , molly, tetre , ... )
Izvrnule se i faktički ''ležale'' na površini akvarijuma , brzo sam ih stavio u topliju vodu i odjednom se ispravile i počele normalno da plivaju .
Kada sam ih vratio u aq a prije toga uključio grijač i voda dosegla temp. 27 , bile su jako sretne da nije opet hladna hahah Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Monika
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Feb 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pon Okt 20, 2014 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Još je živa, mislim, diše, ali je naglavačke. Nemam srca da je izbacim, još se nadam da će se desiti čudo i opet biti ista. Nije sigurno ybog hladne vode, nego sam puno čiste vode dodala u akvarijum i fino je ubila. Ma, nije ovo za mene. Hvala vam na odgovorima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Okt 20, 2014 8:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To nisi trebala raditi , izvadi se max 30% vode iz akvarijuma i zamjeni novom odstajalom (24h odstajalom) vodom ....
Akvarijumi jesu za svakoga , ali moraš se prvo infomisati o svemu i svačem , pa tek onda nabavljati akvarijum i opremu .
Jer , niko se nije naučen rodio , pa tako ni mi , akvaristi Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Monika
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 20 Feb 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Okt 21, 2014 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum i opremu je moja ćerka dobila za poklon, ali naravno mene je zadesilo da vodim brigu o ribicama. Skalara smo danas sahranili u bašti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar problem brzio93 Bolest 1 Uto Dec 10, 2019 9:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar na dnu Milan91 Bolest 0 Pon Maj 06, 2019 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uginuo skalar Bogdan P Ribe 5 Čet Feb 28, 2019 11:46 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka skalar trikolor cile Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 16, 2018 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License