Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Skalari - Pterophyllum scalare Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Jan 26, 2015 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa mene je zainteresovalo, ali nemam gde sa njima. Što opet ne znači da neću opet da probam sa njima jednom.
Isto bih voleo da ih vidim ali nemam vremena da obilazim ko kiša oko Kragujevca Smile
Tako da ako želih da ih pokažeš, predstaviš ... putem slika ili nekom tvojom temom, ja sam za Smile
Stalno ispadne pipava tema oko ovoga ili diskusa ili šta ja znam čega već ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jan 26, 2015 10:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ViK
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2012
Poruke: 172
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 9:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skalar 10 aj stavi neke slike tih maskirnih.
Mene generalno interesuju samo divlje ribe (ciklidi najvise), o hibridima se slabo informisem, al me interesuje kako izgledaju. Napisi neki tekst o njima jos bolje. Nesto malo prevedes uopstenih informacija, potkrepis svojim iskustvima i slikama i das lep doprinos forumu. Mislim, forum jeste i za pocetnike i njihova pitanja, ali dobro dodju i malo ozbiljniji tekstvovi za prave ljubitelje odredjenih vrsta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 10:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stan'te ljudi. Nismo svi vicni da prenesemo ono sto zelimo da kazemo ili to da napisemo.
Iskreno, ko moze neka ga poseti jer uzivo i forum nisu isto, to je definitivno dokazano.
skalar10 odgaja hibride, svojom selekcijom je uspeo da dobije neke primerke, koje sam iskreno samo kod njega video i nigde vise.
Kada je rec o "maskirnim" kako ih je on nazvao to su Skalari koji na svom telu imaju bukvalno boje kao npr. maskirne vojne pantalone. Nemaju veze sa trikolorima, koji se meni licno uopste ne svidjaju.
Sto se tice fotografija, evo ja obecavam da cim budem isao u posetu kod njega i naravno uz njegov blagoslov cu sve da fotografisem i da ih ovde prezentujem.
Umotali ste se BRE ko pilici u kucinu. Smile

p.s. nesa69, pusti sad Diskuse, ovo je tema o Skalarima. Ja se ovde ukljucujem samo kao neko ko ce potvrditi sta je svojim ocima video, nista vise.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
skalar 10
Akvarista



Registrovan: 05 Dec 2011
Poruke: 79
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Jan 27, 2015 11:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eto kad Teodos bude sad za vikend dosao slikace pa ce da stavi.Slab sam ja sa pisanjem ne umem ja to lepo da radim.
Neso druze nema ovde nista pipavo nema ljutnje slazemo se bar po meni.
Teodose bratu imas moj blagoslov.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Sre Jan 28, 2015 1:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da podelim koju slicicu mojih Sklara sa vama Smile


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
skalar 10
Akvarista



Registrovan: 05 Dec 2011
Poruke: 79
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelep ti je ovaj beli druze bas bas mi se svidja.Sutra brat Teodos dolazi pa ce slika skalare pa ce ih postavi i tako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 10:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala skalari su mi omiljeni imam i jos crne ali nisam uspeo da slikam.Jedva cekam tvoje slike.Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2015 6:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo kao sto sam i obecao, postavicu za pocetak snimke jer moram da pregledam sve fotografije pa da odaberem one koje su po meni dobro ispale. Kao sto se zna, mnogo je teze fotografisati pa sam i ja za to da se napravi snimak jer tu moze riba u kompletu da se vidi.


Link



Link


Ko zeli, moze da prebaci i na HD rezoluciju.


A sad i neke fotografije koje mi je poslao moj drugar kojeg je moja malenkost zarazila akvaristikom i koji je takodje zaljubljenik u Skalare a ribe su takodje od istog odgajivaca tj. skalar10.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2015 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka čast.
Ja baš nešto i ne volim (lični ukus) te crne skalare ili gde prevlada crna ali ostale ne znam koje bi pre izabrao.
Dobri su vojnici posebno Smile
Uglavnom sad znam gde u nabavku kad bude trebalo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2015 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

"Vojnici" su jos izrazenijih boja kad se opuste tj. kad im se ljudski monstrumi ne unose u staklo sa kojekakvim tehnoloskim cudesima. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2015 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast!
Meni su izuzetni ovi iz "drugog dela"!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2015 9:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvi snimak na 1:52 brli sa srcem Wink . Divni su. Kad se budes spremao za Beograd, obavezno javi da skupimo "zelje i cestitke" i da nam poneses po nekog. Mene su odusevili beli malci sa drugog snimka sa "dalmatinac" pegama na 2"00.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skalar 10
Akvarista



Registrovan: 05 Dec 2011
Poruke: 79
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2015 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi sve mozemo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
skalar 10
Akvarista



Registrovan: 05 Dec 2011
Poruke: 79
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Feb 01, 2015 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E to beli dalmatinci sto ti se svidjaju nisu malci polumaticni su
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pon Feb 02, 2015 12:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepi primerci svaka cas vidi se da je ulozevo puno ljubavi i truda. Ovo treba videti uzivo sve pohvale SmileSmileSmileSmile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kolise i skalari Gustav777 Početak u akvaristici 2 Ned Jan 29, 2023 5:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari - Manucapura, Platinum, Plavi... dragoljub Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 7:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koi skalari Beograd popindeed Ponuda 5 Pet Nov 05, 2021 1:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalari mladi transport Radomir Američki ciklidi 1 Sub Mar 20, 2021 2:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke + skalari Zivadin Akvarijumi 6 Ned Jul 28, 2019 1:12 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License