Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slep borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Ned Jun 18, 2017 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam problem Milivoje je totalno oćoravio. Fizički mu ništa ne fali. Ima oci al ne vidi ništa, do pre dva dana je uspevao da nekako nadje hranu, sad više ni to ne može. Više nije u stanju ni da se orjentiše kako treba već se kreće dok ne udari u list i tu ostane. Kod mene je više od dve godine. Reaguje samo kad lupas koa lud u staklo.

Da li je neko imao sličan problem?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jun 18, 2017 6:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jun 22, 2017 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svi ce ga imati, manje vise, kad dozive 100-tu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Jun 22, 2017 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neće samo će neki imati bolju optiku već su neki koncepti prešli u eksperimentalnu fazu ucenje

Iseckao sam sitno čen belog luka i izmešao sa Betta Granulama sad nađe granule relativno brzo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License