Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slike Aquashopa 9.06.2011 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Aquashop
 
Ukoliko imate nekih pitanja u vezi Aquashop-a pošaljite privatnu poruku ili pošaljite e-mail na info@aquashop.rs
 
Autor Poruka
Aquashop
Akvarista



Registrovan: 10 Jun 2011
Poruke: 74

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 1:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 1:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Aquashop
Akvarista



Registrovan: 10 Jun 2011
Poruke: 74

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aquashop
Akvarista



Registrovan: 10 Jun 2011
Poruke: 74

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ono sto je bitno napomenuti je da Aquashop podrzava garancije proizvodjaca na proizvodima.

Ako nesto nemamo u ponudu od proizvoda a vidite da radimo sa firmama koje to proizvode slobodno

na kontaktirajte na info@aquashop.rs i mi cemo vam dati ponudu i rok isporuke.

Dosta stvari mozemo da nabavimo po razumnim cenama i u prihvatljivim vremenskim rokovima.

Preko leta nastavljamo sa nabavkom tako da ce se asortiman prosiriti skoro za 100%.

Takodje jos dosta novina ce krenuti od jeseni, tako da cemo malo razbiti monotoniju naseg trzista


Aquashop

Maksima Gorkog 2b

21000 Novi Sad

Lično preuzimanje robe :

Ponedeljak, utorak, sreda, četvratak od 10 - 14 h

Petak : 10 - 18 h

Subotom : po dogovoru

www.aquashop.rs

Sva pitanja, zelje i cestitke su dobrodosle, tako da nemojte se ni ovde ustrucavati.... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Darko012
Akvarista



Registrovan: 26 Mar 2011
Poruke: 65
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cestitka cestitka cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FcJagodina
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2011
Poruke: 91

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kuuuulll gde je ovo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Neon Nitro
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 17 Mar 2011
Poruke: 403
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aquashop ::



Aquashop

Maksima Gorkog 2b

21000 Novi Sad

Lično preuzimanje robe :

Ponedeljak, utorak, sreda, četvratak od 10 - 14 h

Petak : 10 - 18 h

Subotom : po dogovoru

www.aquashop.rs

Sva pitanja, zelje i cestitke su dobrodosle, tako da nemojte se ni ovde ustrucavati.... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
pallmall
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 220
Lokacija: Beograd - Žarkovo

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo, nema šta Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
black dragon
Akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 29 Apr 2011
Poruke: 220
Lokacija: bojnik(okolina leskovca)

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super je Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefanovic^v
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2010
Poruke: 1642
Lokacija: Srbija,Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veoma dobro opremljena prodavnica Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Proba
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2010
Poruke: 146
Lokacija: Beograd-Borča

PorukaPoslao: Čet Jun 16, 2011 10:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aquashop ::
Ono sto je bitno napomenuti je da Aquashop podrzava garancije proizvodjaca na proizvodima.

Imam potrebu da se javno zahvalim Branislavu iz Aquashop-a za pokazanu visoku profesionalnost na samom pocetku rada.
Naime, porucio sam dosta opreme, izmedju ostalog i kanister filter i nakon otvaranja posiljke ustanovio sam da je dno filtera osteceno. Bilo je ocigledno da je nekom ispao, verovatno u toku transporta i polomio se. Pozvao sam Aquashop i strepeo za odgovor, obzirom da zivimo u zemlji u kojoj niko nikom ne veruje i svi gledaju kako da zarade ne obracajuci paznju na nacin i posledice. Medjutim, rezultat je bio sledeci: Poslao sam nazad osteceni filter, a sutradan dobio novi!!! O trosku Aquashopa!
Takodje sam dobio na poklon i drzace za neonke koji ne idu uz Kit set za rasvetu.
Uz svu ljubaznost i razumevanje na koju sam naisao tih nekoliko puta dok smo se culi telefonom, na kraju je ostala i ponuda za bilo kakvom pomoci u vidu saveta i sl.
Zaista jako profesionalno i sa mnogo entuzijazma. Imate moju preporuku!
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2011 2:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hoce li biti neka radnja u buducnosti u BG? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquashop
Akvarista



Registrovan: 10 Jun 2011
Poruke: 74

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2011 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proba ::
Aquashop ::
Ono sto je bitno napomenuti je da Aquashop podrzava garancije proizvodjaca na proizvodima.

Imam potrebu da se javno zahvalim Branislavu iz Aquashop-a za pokazanu visoku profesionalnost na samom pocetku rada.
Naime, porucio sam dosta opreme, izmedju ostalog i kanister filter i nakon otvaranja posiljke ustanovio sam da je dno filtera osteceno. Bilo je ocigledno da je nekom ispao, verovatno u toku transporta i polomio se. Pozvao sam Aquashop i strepeo za odgovor, obzirom da zivimo u zemlji u kojoj niko nikom ne veruje i svi gledaju kako da zarade ne obracajuci paznju na nacin i posledice. Medjutim, rezultat je bio sledeci: Poslao sam nazad osteceni filter, a sutradan dobio novi!!! O trosku Aquashopa!
Takodje sam dobio na poklon i drzace za neonke koji ne idu uz Kit set za rasvetu.
Uz svu ljubaznost i razumevanje na koju sam naisao tih nekoliko puta dok smo se culi telefonom, na kraju je ostala i ponuda za bilo kakvom pomoci u vidu saveta i sl.
Zaista jako profesionalno i sa mnogo entuzijazma. Imate moju preporuku!
Pozdrav


Drago mi je da ste zadovoljni Sasa. Aquashop i jeste nastao od grupe nezadovoljnih akvarista u Sloveniji, Srbiji (a iduce godine i u Hrvatskoj)
koji su imali probleme kao i vecina akvarista tako da znamo za sve to i trudimo se da ih pravimo sto manje onima koji se odluce da postanu nasi klijenti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aquashop
Akvarista



Registrovan: 10 Jun 2011
Poruke: 74

PorukaPoslao: Pet Jun 17, 2011 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jongi ::
Hoce li biti neka radnja u buducnosti u BG? Very Happy


Postoje planovi za buducnost, neki su vec i zapoceti no ja neposmatram Aquashop kao Novosadsku, Beogradsku ili Nisku radnju. Mi smo On-line (to znaci da smo kao takvi i registrovani) tako da kod nas kupuju ljudi iz citave Srbije u Sloveniji iz citave Slovenije (ponekad i iz Italije i Austrije) a iduce godine i Hrvati ce imati istu uslugu. Nije preko sveta. Sto se tice porucivanja robe cesto se udruze dvoje ljudi predju preko 50 evra porudzbine pa mi platimo troskove dostave. Cesto neko ima nekog ko prolazi kroz Novi Sad pa ljudi samo pokupe robu. Aquashop gleda ledjima na prilicno veliki parking za Novi Sad na kojem i u podne radnim danom ima mesta a nalazi se na lokaciji koju je vise nego lako pronaci u Novom Sad-u.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirko_98
Akvarista



Registrovan: 16 Maj 2011
Poruke: 293
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 9:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da li ima nekih ribica u prodaji u Aquashop-u?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale_
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2010
Poruke: 230
Lokacija: kikinda

PorukaPoslao: Ned Jul 17, 2011 1:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

je*itachno dobro opremljeno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sajt za smanjivanje fotografija i vel... Uros Kg Razno 10 Sre Apr 01, 2020 12:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slike AC - JUL je kul i u 2017 AkvarijumCentar Akvarijum Centar 2 Pon Jul 24, 2017 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slike iz radnje od prošle godine AkvarijumCentar Akvarijum Centar 1 Uto Avg 09, 2016 10:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slike beba boraca (Betta Splendens) srdjann Razmnožavanje 1 Pon Feb 08, 2016 1:00 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License