Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slike Aquashopa 9.06.2011 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Aquashop
 
Ukoliko imate nekih pitanja u vezi Aquashop-a pošaljite privatnu poruku ili pošaljite e-mail na info@aquashop.rs
 
Autor Poruka
Golub




Registrovan: 31 Okt 2011
Poruke: 1

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dali imate neki katalog koji bi mogli da mi posaljete na kucnu adresu radi narucivanja opreme i hrane na vece?!hvala!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 8:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

chavke
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2011
Poruke: 305
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Dec 11, 2011 10:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel samo online ili ima i prodavnica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Aquashop
Akvarista



Registrovan: 10 Jun 2011
Poruke: 74

PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2011 2:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prodavnica je on-line, Novosadjani i oni koji dodju po robu pazare tako sto naprave neku narudzbinu (bilo sta, to se kasnije moze izmenuti, stornirati, dodati, oduzeti kad dodjete u Aquashop.), dodje se u Aquashop i napravi se odabir robe, ja napravim uplatnicu i osoba predje preko puta Aquashopa u Meridian banku i napravi uplatu. Vratite se sa pecatiranom uplatnicom i ja vam dam robu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Aquashop
Akvarista



Registrovan: 10 Jun 2011
Poruke: 74

PorukaPoslao: Uto Dec 13, 2011 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Golub ::
dali imate neki katalog koji bi mogli da mi posaljete na kucnu adresu radi narucivanja opreme i hrane na vece?!hvala!!


Ako imate prodavnicu, kontaktirajte me na info@aquashop.rs . Na veliko za sada nudimo Tropical hranu i Easy Life preparate za pripremu vode. Uskoro ce biti jos par firmi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sajt za smanjivanje fotografija i vel... Uros Kg Razno 10 Sre Apr 01, 2020 12:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slike AC - JUL je kul i u 2017 AkvarijumCentar Akvarijum Centar 2 Pon Jul 24, 2017 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slike iz radnje od prošle godine AkvarijumCentar Akvarijum Centar 1 Uto Avg 09, 2016 10:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slike beba boraca (Betta Splendens) srdjann Razmnožavanje 1 Pon Feb 08, 2016 1:00 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License