----------------------------------- Lenji Lisac Ned Jun 09, 2019 11:38 am ----------------------------------- Sire crevo kod sifoniranja pa usisas i kamencice ili mrezicom? Ako povredjuju koridorase bolje ih izvadi.. Kad ih izvadis u kofu (bice jednom) slobodno isperi dobro i osusi, ako te mrzi da sam to trebis i da razdvajas ti stavi u jednu ciniju taj miks a ispred stavi dve cinije i po par od braon sljunka i par od po zelenih kamencica i kad ti dodje neko i pita sta je ovo ti kazi da je "antistres relaks metoda" za smirivanje zivaca, tj odvajanje kamencica.. Tako sam ja odvajao beli/crni/crveni (granulacija 1-3) i dugo bile tri cinije na zemlji, kako sam ih premestio na sto svako ko je dosao pitao se sta je ovo, isto rekoh antisres i zabava je krenula.. ;) ..ali pazi moze da se najde neko ko zeli da krene ispocetka pa da pomesa sve zajeno (sto se isto desilo) i da cak ni ne krene, tako da kad bude malo odvojeno braon sljunka ti ga ubaci u akvarijum i ubaci zelene opet nazad u miks pa sve kao ispocetka.