Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sta ima novo? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 12:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto takmicenje nije trenutno aktuelno do daljnjeg to nije razlog da vidimo ko sta ima novo kod sebe u vodi. Znam da je bilo lepih i intresantnih primeraka pa me interesuje sta ima novo kod vas po tom pitanju?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 12:40 am Snimi Poruku Nazad na vrh

joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ovih dana bi trebalo da mi navrati drugar sa nekim malo boljim aparatom pa cu da gledam da izbacim slike u toku nedelje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
branko97KW
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2012
Poruke: 133
Lokacija: Ladjevci / Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 10:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja can stavljam mog muzijaka
Kolumbijska kobra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deki022
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Nov 2010
Poruke: 552
Lokacija: Nova pazova

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bi voleo a i vecina bi volela da vidi neke od akvarijuma vas administratora verovatno pa eto prilike da nam prikazete'Wink')


Poslednji put izmenio deki022 dana Sub Mar 31, 2012 11:06 am, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slika zenke gupija iz Madjarske. Lepa varijacija, imam i male nedelju dana stare. Po malima se vidi da je 80% albino, pa predtopstavljam da je relativno cista linija.
Image
Moje kobra gupike

Image
Ovoj zlatnoj liniji sam osvezio krv mesanjem sa drugom linijom, pa pokusavam da je vratim na staro.

Image
Neke moje zenke.

Image
Evo slika i muzjaka dok je bio mladji, sad su mu bas znacajno porasla peraja. Imam i zenke HB za njega ali bacaju sve i svasta. Probacu da ga pustim na cerke bas da vidim da li cu opet dobiti ribu HB.

Image

Ovo je sve na brzaka. Nemam vremena radim ko crnac. Trudim se kod gupija da ne mesam babe i zabe i da dobijam sto lepse primere. Uzivajte.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 8:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ove poslednje dve zenke su bas jako lepe. Jel bacaju tamne male poput njih?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
branko97KW
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2012
Poruke: 133
Lokacija: Ladjevci / Kraljevo

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepe su Anboy
Kada ces imati za prodaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Mar 31, 2012 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bojan ::
Ove poslednje dve zenke su bas jako lepe. Jel bacaju tamne male poput njih?


Bacaju tamne. Drzim tu liniju relativno cistu- tamno plavo telo a repovi zuti ili beli. Imam par zenki za tebe, samo se javi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 10:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

One moje bace po koju svetliju sto vuce malo na onu Deakovu liniju. Cucemo se.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 11:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zar je moguce da samo ja imam gupije od sve mase na sajtu??? Ajde ljudi sta ste se stisli, slikajte i kacite slike.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cyrix
Akvarista



Registrovan: 18 Nov 2011
Poruke: 298
Lokacija: Kraljevo

PorukaPoslao: Ned Apr 01, 2012 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam male koji se jos nisu ofarbali. ocekujem mnogo od njih... pa kada budu stasali bice sliKica Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2012 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja pokusavam da ih uslikam, al mi beze. Pokusacu sutra opet.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamen
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2011
Poruke: 411
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2012 12:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja se ubi jureci moje gupikane po akvarijumu, izpraznio sam baterije od silnog skljocanja.
Evo 3 fotke koje na nesto lice, rec je o "Tiger Endler-ima" kojih imam 3 para. Laughing

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2012 2:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Veoma lep muskic. Jel kupljen ili je "tvojih ruku delo"? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Aquamen
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2011
Poruke: 411
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pon Apr 02, 2012 3:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da je mojih ruku delo to bi zvonilo na sva zvona.
Pisale bi dnevne novine o "Aquamen-u" i njegovim "Tigrovima". Wink
Kupljeni su naravno, moji akvarijumi kao sto znas rade tek od nove godine.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka U Sremu nista novo... plavsic88 Akvarijumi 10 Sub Feb 15, 2020 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Carobna zemlja novo pakovanje srki.acs Podloga 0 Sre Jun 26, 2019 12:33 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novo postolje Rainmaker Uradi Sam (DIY) 23 Čet Maj 10, 2018 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novo Video :D bokice_200 Akvarijumi 2 Sre Nov 30, 2016 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novo Akvarijum art!!!! Akvarijumart AkvarijumArt 1 Pon Apr 04, 2016 11:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License