Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sta je problem i kako ga resiti Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 3:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pre nedelju dana sam cistio ceo akvarijum itd i resio sam da promenim podlogu.Stavio sam u celom akvarijumu sitni kvarcni pesak koji je prelep.Posle 3 dana od kada sam to promeni,jednog jutra kad sam ustao,pogledao u akvarijum i sve biljke su unistene,to jest sve su legle na pesku,Da li je to zbog ovog peska pa im ne odgovara ili je nesto do biljke zbog njihovog presadjivanja i slicno.Biljke su mi kao pijane,uzas.
Molio bih za pomoć sta treba da radim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 3:55 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Kratos
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 243
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 10:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa izgdeda da imas problem oko podloge, a ne oko presadjivanja biljaka..bilo bi lepo da napises koje biljke imas jer postoje (a njih je vecina, bar kod nas) koje su malo zahtevnije i nece samo pesak kao podlogu (odakle da se hrane?), vec i zemlju..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa sta imas od riba u akvarijumu koje imas vrste biljaka kakvo ti je svetlo, temperatura vode???
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kratos
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 243
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 3:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj podatke tvog aq. pa da vidimo gde je problem..
Ovako, napamet, mogu ljudi samo da iznose pretpostavke..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 5:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako bre 'legle', to se protivi svakom zakonu fizike?... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kratos
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2010
Poruke: 243
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 5:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

xexe.. onda mozemo da zamislimo koliko je njima tesko u zivotu, a mi se kao nesto zalimo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izvinite sto kasnim ali nemam puno vremena tek u ovo vreme.Naziv biljke neznam ali probacu za pola sata da slikam i da postavim sliku da bi se jasno videlo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ghost266
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 6:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sumnjam da je u pitanju kvarcni pesak,jer ga i ja imam,samo njega,a biljke su mi ok,lepo napreduju...Tako da je u pitanju verovatno nesto drugo...Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 6:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ja dobro vidim, ovo je neki poseban jako sitan pesak, i to pravi pesak, ne deluje mi na kvarcni...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kriptokorine su osetljive na presadjivanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
ghost266
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moj kvarcni pesak je isto tako sitan,bas jako,ali biljkama to ne smeta,sasvim fino se razvijaju...Mislim da je ovde nesto drugo u pitanju,jer onim biljkama u desnom uglu,koliko vidim nista ne fali...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sigurno je kvarcni,majka mi vodi livnicu i njima je potreban kvarcni tako da mi je ona to uzela.Veoma je sitan ali je prelep, tezak je tako da i kad ga dignu malo ribe on odmah pada dole i sto je najbitnije ne muti vodu.E sad mi je jedini problem ovo sa biljem.Staa mi preporucujete da uradim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
djilepfc
Akvarista



Registrovan: 13 Mar 2010
Poruke: 191
Lokacija: Leskovac-Knjaževac

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da nije nesto zbog osvetlenje, to sam zaboravio da pitam.Imam 2 neonke od 18w
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
ghost266
Akvarista



Registrovan: 07 Jul 2010
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 24, 2010 7:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliki ti je akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License