Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sta jos radite u slobodno vreme Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 1:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovo su neko od mojih radova
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 1:47 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 1:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 3:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo lepo izgleda Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Somi.bg
Akvarista



Registrovan: 25 Apr 2010
Poruke: 24
Lokacija: Beograd,Rakovica-Resnik

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 3:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ekstra izgleda Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pinky3003
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2010
Poruke: 52
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast negooo jedno pitanje... Koja je to bela smesa kojom si spajao kamenje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lazarcanecorso
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2010
Poruke: 111
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 3:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gips, a mozes i silikonom.Imas beli crni i providni silikon u prodavnicama boje i lakova.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Pinky3003
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2010
Poruke: 52
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 4:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mhm, da znam... Cudno mi kako ne puca gips, ja bas nemam neka dobra iskustva sa njim :/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lazarcanecorso
Akvarista



Registrovan: 29 Apr 2010
Poruke: 111
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa kupi onaj silikon providni on je kao lepak a sporije se susi i lako mozes da oblikujes ono sto pravis.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 4:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odusevljena sam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas si kreativan Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Maj 25, 2010 6:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

je li jel moze od ovoga da se zivi ... mislim letovanje , zimovanje kes kolica i ...
zaista lepo ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Sre Maj 26, 2010 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pinky3003 ::
Svaka cast negooo jedno pitanje... Koja je to bela smesa kojom si spajao kamenje?

obican alabaster gips zamutim ga samo malo gusce da mogu da zidam i oblikujem brzo se susi i nemam problema
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Sre Maj 26, 2010 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nikouro ::
je li jel moze od ovoga da se zivi ... mislim letovanje , zimovanje kes kolica i ...
zaista lepo ....

znas kako je to kod mene ja to radim kao hobi i u slobodno vreme bio sam par puta u bg na sajmu izlagao par puta u okolini nisam toliko aktivan i nemam puno vremena da jurim poslice tako da ne mogu da kazem da zivim od toga.i novac sto zaradim od toga obicno ulozim i neki slican hobi.imam i plastenik sa kaktusima i biljkama mesozderkama i to prodajem i uglavnom kupim nesto sllicno a i dosta puta se sa "kolegama umetnicima" menjam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sasha83
Akvarista



Registrovan: 07 Apr 2010
Poruke: 67
Lokacija: lapovo

PorukaPoslao: Sre Maj 26, 2010 12:26 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pinky3003 ::
Mhm, da znam... Cudno mi kako ne puca gips, ja bas nemam neka dobra iskustva sa njim :/

sta te muci u vezi gipsa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Letnje vreme, 30 stepeni u akvarijumu... Nikollo Ribe 2 Čet Jun 24, 2021 9:30 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kompletan akvarijum - vreme za rastanak Daka Arhiva Malih Oglasa 2 Čet Sep 26, 2019 6:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Radno vreme za praznike Akvarijumart AkvarijumArt 0 Pon Jan 02, 2017 11:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vreme uz akvarijum vacko000 Razno 1 Ned Avg 31, 2014 9:38 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Radno vreme za praznike Akvarijumart AkvarijumArt 0 Čet Maj 01, 2014 10:58 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License