----------------------------------- vlada_va Pet Mar 25, 2016 8:35 pm ----------------------------------- Nema sta da me ubedjujes izgleda da nisi razumeo sta sam pisao. Ne kazem da je ovo sto imam los filter, vec da nije dovoljno funkcionalan, iz tog razloga sam se uputio u ovu avanturu. U mom akvarijumu od 85 L ima preko 70 riba, biljki (gde ces vise bakterija, izmeta, ostataka od hrane jedino algi nema :D ) i td, redovno ga sifoniram, odrzavam, filter radi non stop i na kraju opet voda nije bas najcistija. Iz tog razloga sam razmisljao da povecam broj komora, pojacam filter materijal i takodje iz akvarijuma da prebacim grejac, i rasprasivac u filter jer u ovaj sto imam ne mogu, jednostavno nema mesta. Pomerao sam u desno ali time dobijam slabu cirkulaciju vode kroz sam akvarijum. Skiciram trenutno petokomorni (malo mi je 3 komore) pa cu da pravim specifikaciju za stakloresca. Da mi ne trebaju saveti ne bih ni pisao ovde tako da su jos uvek dobrodosli, ko zna mozda se opet predomislim za nesto novo :D