Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sump i akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 9:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako najbezbolnije da spojim akvarijum i sump. Na akvarijumu imam uzduzna ojacanja celom duzinom od do i debljina stakla je 10-ka.
Voleo bih da ga probusim ali kod mene u gradu to niko ne moze da uradi sa garancijom sta da radim? Hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 9:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 10:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Overflow.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 1:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci prosecanje haube 😊
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lenji Lisac
Akvarista



Registrovan: 08 Avg 2015
Poruke: 825
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pet Okt 13, 2017 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bolje haubu pa iako se nesto desi lakse popraviti i zakrpiti nego ukoliko neko busi rupu na staklu vec gotovog akvarijuma pa slucajno malo naprsne, nema krpljenja vec zamena cele stranice.. niko nece toliku odgovornost.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
laky_kg
Akvarista



Registrovan: 25 Maj 2015
Poruke: 128
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Uto Jul 31, 2018 3:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne otvaram novu temu, koliki precnik rupe treba da bude na zadnjem staklu i koliko daleko od ivica busiti?
Pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Čet Avg 02, 2018 2:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Precnik rupe treba da je malo veci od cevi koju ces koristiti, toliko da ima mesta za dihtung . A treba da je udaljeno par cm, bar 3-4 cm od ivice . Evo jedna sema, meni se cini ok

https://www.google.rs/search?q=hole+for+sump+for+reef+tank&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiUg-SFiM3cAhUDYJoKHV26AFAQ_AUIESgB&biw=360&bih=559#imgrc=RcIKI5u35a0w-M:
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Sep 23, 2018 3:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam gde ima kupiti tih cevi sa maticom i dihtungom koje bi koristio za overflow odnosno kad se probusi rupa u staklu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License