Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sumrak veciti Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2019 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na pocetku je radila super,dobio sam je kao mladu.Listove je obojila,jednom lepa.Dosta sam izmene oko akvarijuma odradio i ne mogu da pohvatam sta joj zasmetalo.Jos uvek joj listovi povijeni,vidim da stagnira.Pored nje Sagitarija se siri extra brzo,ali dodje do jedne granice i pocinju listovi da propadaju ama svakoj.Ima i crne alge.
Co2 RF mikro,makro.Primetio sam da minse nastanjuje crna alga dosta brzo po sagitariji ima je po malo i na sunsetu.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2019 11:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2019 1:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li su to biljke posađene u ono što zovu crni kvarc?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2019 8:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije samo kvarc,ima i supstrata.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2019 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Do you have some nutrient rich or cation exchange substrate other that that black sand substrate?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Malina
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2019
Poruke: 117
Lokacija: Pozarevac

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2019 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zemlja,kvarc,mikro,makro.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2019 2:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda ti ne trebaju mikro i makro. Zemlja i promene vode su više nego dovolje za to malo biljaka što imaš. Zapravo biće dovoljne u prvih godinu - dve zavisi koliko i koju si zemlje stavio. Što ne testiraš nemoj da dodaješ u akvarijum, zlatno pravilo. Ono što ti treba su životinje i adekvatana cirkulacija unutar akvarijuma. Svetlo ti isto deluje jako čudno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License