----------------------------------- simici789 Ned Dec 02, 2018 1:49 pm Suncana dolina - treæa sreæa ----------------------------------- Da predstavim i nas treci akvarijumcic. Zamisljen kao mresni za apistigrame cacdue, al se sad u njemu sire agassizii fire red 🙂. Zamisljen kao uredan i pregledan, a, onda dok su malci kakadua odrastali u njemu, nisam smela mnogo da cackam po njemu, sem da tu i tamo bocnem po neki pelcer, i , naravno, ode u dzunglu... Akvarijum je dimenzija 45x25x30 (mozda lazem za po neki cm), Filter Atman hf-400 napunjen siporaxom mini, Sera crystal clear, sundjer, vata i malo peata, i Sobo najmanji filtercic sa sprej barom da talasa Svetlo Chichiros A451, led 27w, podeseno na nekih 3-4 od mogucih 7 jacine Odlicno 🙂 Podloga Dennerle soil i malo kvarca u uglu. Od bilja : nane, mikrozorum, hrastic, myryofilium, alternatera mini, HM, hedyos salzmani, star grass, eleocharis parvula i acicularis, ludwigua, ma svasta nesto. Hard - 2- 3 manja mangrova panjica, omeksavaju vodu Grejac crni, fancy, kinez sa ebaya od 12 eura Co2 Tropica system60 zvono Stanovnici (u ovom momentu) trio agassizii fire red apistograma , 13 nanistomus marginatusa , kozica koje sam dibila id kolege i zalim sto sam ih ovde pustila jer ih nikada vise nisam videla, amano (mislim da su 2 🙂), i puzicaaaa (mora neko i da cisti). I, slike 🙂