Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Svasta nesto Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 08, 2010 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupujem ili primam na poklon..sta vec.. Puzeve i neke jednostavne biljcice.Od riba mi trebaju gupike.Beograd.Dogovor na pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 08, 2010 8:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

brzi
Akvarista



Registrovan: 19 Dec 2009
Poruke: 446
Lokacija: Resnik BGD

PorukaPoslao: Pon Nov 08, 2010 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas p.p
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gupike sam dobila,i dalje mi trebaju nezahtevne biljke,a od riba moli,jer samo njih nemam od zivorotki.Znaci,par molija.Puzevi,kozice.. ''Komunalci'' Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Ned Nov 14, 2010 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proveri sanduce, imas poruku u kojoj sam ti napisao koje sve vrste nezahtevnih biljaka imam na poklon, kao i molike i jos 2 vrste puzeva, kozice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ti rekao da meni nista ne treba, sve cu ti pokloniti, a ovu ponudu stavi u Ponude, javice se neko da kupi ili menja za nesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 15, 2010 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece da se otvori tema tamo,nemam 20 postova
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 4:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam sta da ti kazem za tih 20.Ja sam pitao da mi odobre posto sam pocetnik pa i nemam nesto pametno da napisem.Bolje nego da spamujemo forume. Laughing
Samo da ti kazem da ce kozice tesko uspevati u aq sa vecim brojem ribica,cak i ako je dobro ubiljen,veci broj ribica przo promeni konc. amonijaka,a to ne valja za kozice.Meni su gupike otimale jajasca od kozica,otimale im hranu iz usta-bukvalno,a da ne pricam o mogucnostima malih kozica da pozive neki duzi period.Mada mislim da je najveci problem da se parametri vode ne menjaju mnogo.Naravno nikakvo djubrivo ili preparati koju sadrze bakar(Cu). Mr. Green



edit by: sale75bgd
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavaplaneta
Akvarista



Registrovan: 14 Okt 2010
Poruke: 11
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Nov 20, 2010 4:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma kozice su super ako nisu u istom akvarijumu sa skalarima kao sto su bili kod mene Smile) 5 kozica je zivelo 5 dana jbg...i to velike kozice...sad razmisljam o akvarijumu preko 300 litara jer mi je ovaj od 120 postao mali...Smile) ili 2 od 150 sto bi bilo najbolje Smile)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tamara :
Banovan
Banovan



Registrovan: 08 Nov 2010
Poruke: 35
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 24, 2010 4:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odustala sam od kozica.Puzevi mi izlaze iz vode i ne trebaju mi.Riba imam podosta,a biljaka nimalo.trebaju mi nezahtevne biljke+ da mi taj neko objasni na pp nesto o toj biljci i nesto oko sadnje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Pet Dec 24, 2010 4:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sadnja svake biljke je ista manje vise. Jedino je pitanje da li je za prednji, zadnji ili srednji plan. Postoji baza biljaka, i tamo za svaku biljku pise da li je i koliko zahtevna Wink Puzevi (pretpostavljam jabucari ili amazonci kako ih zovu) ti izlaze iz vode jer nemas poklopac ili postoji povelik otvor zbog cevi gde se provuku...znaci da se i to resiti!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka zut moli jedno oko mu nesto uvecano goran012 Početak u akvaristici 4 Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina za nesto ljubisa03 Razmena 0 Čet Okt 01, 2020 3:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka T-barbs trampim za nesto drugo popindeed Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Apr 11, 2020 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudan izgled Skalara (bolest ili nest... Spavalica13 Ostali Stanovnici 4 Pet Nov 22, 2019 2:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License