Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sve ponovo ali u 250l Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poceli su ancistrusi da jedu sluz, skoro su je svu sredili. Ribice su vracene u veliki akvarijum i tu su trenutno Apistograma agasizzi jedan muzijak i dve zenkice, dva ancistrusa i dve botije kojcu da menjam kad srede stvari, dve altispinoze i to je trenutno to... Botije su ubacene zbog puzeva koje sam imao i bice tu ukupno 10ak dana.Nadam se da ce do kraja nedelje hauba biti gotova i to ce onda malo upotpuniti celokupni izgled akvarijuma. Evo i slika.
Image
Image
Image
Image
Image
Slike su malo losije, jos se ribe nisu opustile da ne beze kad me vide Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 05, 2018 11:20 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 13, 2018 10:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mali up date: ubaceno jos biljaka, blyx, pogostemon erectus, limunophila aromatica. Danas stizu dva skalara, stigle unavske nerite ( hvala Zivkovicu) i odmah sredile kamen Very Happy

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Mar 13, 2018 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postavka je savrsena !!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 14, 2018 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala,nadam se da ce i da bude kao sto sam zamislio i kad se razraste.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 14, 2018 8:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo gura! Sve pohvale i samo gazi Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Mar 14, 2018 12:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@ Gangster Hvala!

Evo stigla i dva nova stanvnika
Image
Image
Image

I ubacena filter carapa radi bolje mehanicke filtracije

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 27, 2018 9:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi treba mi pomoc, kako i koliko da doyiram eritromicina ya cijano bakteriju? Pocela je da se pojavljuje u akvarijumu pa bih da je se u startu resim.. Generalno, ovaj akvarijum mi nesto kuburi sam po sebi ali bih bar alge yeleo da iybegne koliko je moguce Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Gargi
Akvarista



Registrovan: 01 Dec 2015
Poruke: 29
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Apr 28, 2018 8:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam dozirao 5mg/l , tri dana zaredom , cetvrtog dana zamena 50% vode.
Smanji sam dva dana foto period na pola, treceg dana uopste nisam palio svetlo.
Resio sam se napasti... kolko sam video nissm imao neke posledice po zivi svet...
Samo erittromicin razbi u nekoj casi pre nego sto ubacis malo ces da se pomucis ali uspeces, i kazu ljudi da treba izbaciti aktivni ugslj iz filtera dok tretiras akvarijum....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefanbgd
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2015
Poruke: 182
Lokacija: Beograd, Dorcol, Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 28, 2018 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aktivni ugalj nemam uopste, njega cu ubaciti posle tretmana.. za sad sam fotoperiod smanjio za 2h.. to jebtrrenutno.dok ne.nabavim eritromicin i dok ne prebacim malce skalara u drugi akvarijum.. Sta sinod riba imao.u tom trenutku?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novajlija ponovo strahella Upoznavanje 0 Sub Sep 25, 2021 10:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo početak marinko Akvarijumi 1 Čet Feb 25, 2021 4:22 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 250L 100x50x50 Wlayko91 Ponuda 1 Pon Okt 12, 2020 11:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo" ali stvarno" malac Početak u akvaristici 26 Ned Apr 22, 2018 7:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ponovo kozicnjak 25l aldyn Akvarijumi 1 Pon Maj 30, 2016 1:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License