Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 tackasta napast Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
coolbac
Akvarista

Registrovan: 20 Mar 2012

PorukaPoslao: Pet Jan 27, 2017 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta uraditi povodom ove alge ,ima tema o njoj ali svaki novi predlog dobro dodje.Probano bez prihrane fosvatima ,i bez prihrane bilo kakve,voda iz RO aparata sa 30% cesmuse,Anubia u zaseni (nije na direknom svetlu) i vise ne znam.Evo i slike
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Pet Jan 27, 2017 9:51 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cecam
Akvarista

Registrovan: 12 Jun 2015

PorukaPoslao: Pet Jan 27, 2017 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Negde piše da se pojačaju fosfati, a negde da se smanje. Moje Anubije sam oporavila pojačavajući fosfate i ubacujući Easy carbo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
coolbac
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Jan 27, 2017 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dodajem Easy carbo,dodavao sam i Diy Co2 ali vise ne jer nemam neke zahtevnije biljke.Sa fosvatima sam se igrao i dodavao i bez njih al mi nesto i ne ide.Ne znam da li neki puzevi ili neke ribice eventualno mogu da rese malo stanje?
gotika
Akvarista

Registrovan: 14 Feb 2012

PorukaPoslao: Pet Jan 27, 2017 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uf posalji tu zelenu algu za moje dunavske nerite !to ti je do svetla smanji svetlo period osvetljenja jacinu po litri
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
coolbac
Akvarista

PorukaPoslao: Pet Jan 27, 2017 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ranije sam imao te puzeve ali su mi brzo pocrkali ali cu ih probati ponovo nabaviti,ne znam sta je bio razlog ali im nesto nije odgovaralo.Mislim da su osetljivi
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gvozdje i zelena tackasta zlatnozrno Hemija 2 Pon Jun 09, 2014 1:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka "tackasta gupi" Andrej Ribe 13 Pon Okt 24, 2011 9:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je ovo zelena tackasta alga ? tusta Alge 13 Pet Okt 21, 2011 1:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zelena tackasta alga serbiansky Alge 17 Sre Feb 09, 2011 7:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Izdvojeno: Zelena tackasta alga Bojan Alge 1 Uto Mar 17, 2009 10:00 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker