----------------------------------- coolbac Pet Jan 27, 2017 9:51 pm tackasta napast ----------------------------------- Sta uraditi povodom ove alge ,ima tema o njoj ali svaki novi predlog dobro dodje.Probano bez prihrane fosvatima ,i bez prihrane bilo kakve,voda iz RO aparata sa 30% cesmuse,Anubia u zaseni (nije na direknom svetlu) i vise ne znam.Evo i slike http://elvod.rs/razno/nana.jpg ----------------------------------- cecam Pet Jan 27, 2017 10:36 pm ----------------------------------- Negde piše da se pojačaju fosfati, a negde da se smanje. Moje Anubije sam oporavila pojačavajući fosfate i ubacujući Easy carbo... ----------------------------------- coolbac Pet Jan 27, 2017 10:57 pm ----------------------------------- Dodajem Easy carbo,dodavao sam i Diy Co2 ali vise ne jer nemam neke zahtevnije biljke.Sa fosvatima sam se igrao i dodavao i bez njih al mi nesto i ne ide.Ne znam da li neki puzevi ili neke ribice eventualno mogu da rese malo stanje? ----------------------------------- gotika Pet Jan 27, 2017 10:58 pm ----------------------------------- uf posalji tu zelenu algu za moje dunavske nerite !to ti je do svetla smanji svetlo period osvetljenja jacinu po litri ----------------------------------- coolbac Pet Jan 27, 2017 11:58 pm ----------------------------------- Ranije sam imao te puzeve ali su mi brzo pocrkali ali cu ih probati ponovo nabaviti,ne znam sta je bio razlog ali im nesto nije odgovaralo.Mislim da su osetljivi