Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 tepih od eleocharis parvule ps mini Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Čet Apr 17, 2014 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako da napravim tepih od eleocharis parvule sp mini?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Apr 17, 2014 8:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Čet Apr 17, 2014 9:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo moze da ti bude od pomoci kako.

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Čet Apr 17, 2014 9:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam tako vec posadio ali mi se nije napravio tepih,koliko treba vremena za to?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Čet Apr 17, 2014 10:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sve zavisi kakva ti je rasveta,podloga,imas li co2,prihranu,sve ima svoje..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Čet Apr 17, 2014 10:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

8w mini armatura,hranljiva podlogu,imam i makro i mikro elemente ali ih ne didajem dok se biljna masa ne razraste,osmokot isto imam,co2nemam jer mi je tesko da stavljam onu celu skalameriju, povrememo dodajem dyo co2
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Čet Apr 17, 2014 10:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

8w na koliko vode? 8l-10l?takodje pocni sa stalnim unosom co2,daj postavi sliku da vidim o cemu se radi,kakav je aq?samo si napisao zasto nece da ti raste parvula i kako da napravis tepih,a nema nikakvih podataka..nije bas jednostavno napraviti tepih od parvule,takodje svakako moras da ubacujes i prihranu kao i co2,neonka je loseg kvaliteta ako je 765,nisu se nesto pokazale,daleko bolja 865 ili stavi stednu dey light..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2014 8:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2014 8:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je od 12 l ,osvetljenje 8w t5mini armatura
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2014 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je od 12 l ,osvetljenje 8w t5mini armatura
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlad
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 67
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2014 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko ja vidim ti si ceo sadrzaj jedne saksije zasadio na po jedno mesto? Da li gresim?
U svakom slucaju, sadrzaj jedne saksijice podelis na 5-6 manjih strukova i tako sadis.
Evo kako sam ja zasadio sadrzaj 3 in vitro kutijice.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2014 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam podelio tako na strukove
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlad
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 67
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2014 10:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U tom slucaju ti treba jos jedna-dve saksijice i strpljenje... Ako ovo svetlo bude dovoljno, uzbunice se...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2014 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako mislis uzbunice se?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pet Apr 18, 2014 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neverujem bas da cu kupovati jos ove biljke,jel neophodno?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
valtersrbija
Akvarista



Registrovan: 15 Avg 2013
Poruke: 80
Lokacija: SRBIJA ns

PorukaPoslao: Pon Apr 21, 2014 8:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejanje mini odgajivacnice zimi Zivadin Razno 1 Pet Sep 03, 2021 12:02 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetnicki akvarijum - mini deo priro... Lenji Lisac Početak u akvaristici 18 Pon Avg 31, 2020 4:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mini odgaivacnica - Baia Baia Uradi Sam (DIY) 16 Uto Avg 11, 2020 7:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alternathera Mini boskonet Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Feb 20, 2020 1:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Eleocharis parvula Stefanbgd Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Nov 11, 2019 12:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License