Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 tera magma ili florabella Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
joni
Akvarista



Registrovan: 26 Mar 2013
Poruke: 30
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Sub Apr 20, 2013 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo koji je po vasem misljenju bolji izbor tera magma ili Florabella humus?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 20, 2013 5:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

joni
Akvarista



Registrovan: 26 Mar 2013
Poruke: 30
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Uto Apr 23, 2013 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Niko?Trazio sam druge slicne teme ali nema nikakve usporedbe...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
CubanRastaman
Akvarista



Registrovan: 28 Jan 2013
Poruke: 62

PorukaPoslao: Uto Apr 23, 2013 4:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam prije nekih 15-ak dana formirao akvarij on 30 litara stavio sam terra magma zemlju i jako sam zadovoljan. Nisam stavljao debel sloj, samo pokrio dno. Biljke dobro napreduju, a voda je skroz bistra.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joni
Akvarista



Registrovan: 26 Mar 2013
Poruke: 30
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Sre Apr 24, 2013 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma kod nas nema Tera magma pa i nisam je koristio a to sto koristim (Florabela) negde kazu da je isto tako dobra.Mogu da se potrudim da nabavim Tera magmu ali me zanima dali se taj trud isplati sobzirom da u nasoj drzavici nema pa moram kod vas da nadjem ili u Bugarskoj.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joni
Akvarista



Registrovan: 26 Mar 2013
Poruke: 30
Lokacija: Makedonija

PorukaPoslao: Sre Apr 24, 2013 2:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da ce mnogi naci od koristi da procitaju ovo:

http://www.aquaticplantcentral.....albot.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Terra Magma Nensi Podloga 9 Pon Jul 22, 2013 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Terra Magma u Nishu??? bekony Razno 7 Pet Dec 16, 2011 9:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Florabella hOllYcA Podloga 7 Pon Jul 25, 2011 7:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tera Aqua! nemanja.lazovic Akvarijumi 10 Sub Feb 26, 2011 2:22 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License