Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Testiranje ispravnosti grejača Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vozhd
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Sep 2015
Poruke: 9
Lokacija: Vidikovac, Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 01, 2015 9:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lampica mu sija sve vreme otkad sam aktivirao akvarijum (od subote). S tim što, sinoć kad sam uključio grejač, prvo nikako nije htela da se uključi ali na kraju ipak se pokrenula.

Sad ću pregledam neke od ponuda za Atman grejače pa da vidim koju da kupim.

OK, hvala za pomoć.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 01, 2015 9:23 am Snimi Poruku Nazad na vrh

vozhd
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 30 Sep 2015
Poruke: 9
Lokacija: Vidikovac, Beograd

PorukaPoslao: Pet Okt 02, 2015 8:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da se javim i da zaključim temu. Juče sam kupio nov grejač za akvarijum. U pitanju je Atman od 100W pošto nisu imali manji (od 50W). Bolje je jači, neće da škodi valjda Very Happy (osim potrošnje struje).
Posle dva-tri sata, porasla temperatura u akvarijumu a jutros kad sam krenuo na posao bilo je 25C.

Definitivno je bio problem stari grejač, tj. neispravan je. Sinoć sam ga kratko uključivao na 'suvo', bez vode.
Naravno, nije se osetilo ni delić toplote posle dva minuta kad je uključen. I dalje mu lampica uredno sija ali ne greje. Igraču se sa njim, iz znatiželje kako funkcioniše.

Još jednom, hvala svima na strpljenju i odgovorima.. Do nove situacije i diskusije.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka pomoć oko kamufliranja grejača kristinah Početak u akvaristici 9 Uto Jan 22, 2013 6:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Testiranje vode Proba Hemija 13 Sre Jan 04, 2012 9:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Testiranje vode deki022 Hemija 38 Sre Dec 22, 2010 7:53 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License