Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 teteja/borac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
vladimir simic
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2016
Poruke: 10

PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 4:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li bi mogao u ak.od 60l,borac 5teteja,10furkata?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 4:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jun 28, 2016 4:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene u akvarijumu imam sličnu kombinaciju, i nemam nikakvih problema. Imam 1 borca, 3 titeye, i 3 furkate. Mada, veliki je akvarijum, pa imaju mesta za rasplivavanje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Jun 29, 2016 12:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da to nije malo mnogo riba za akvarijum od 60l?

Nemoj pogrešno da me ražumeš to je izvodljivo al zahteva dosta posvećenosti, stalno čišćenje dna i filtera i češće promene vode jer u suprotnom ribe neće dugo živeti a i posle 2-3 meseca alge ima da rastu na sve strane.

U malop prostoru borac je ok kad je sam kad nije čim poraste ganjaće manje više sve što se miče.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac bela izraslina Čokolada52 Bolest 3 Sre Apr 13, 2022 1:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi borac, bledjenje peraja i glave Jendzica Bolest 1 Čet Avg 12, 2021 3:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac ne jede Zmaj Bolest 3 Pon Mar 15, 2021 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolesni borac Alekss__00 Bolest 1 Čet Jan 21, 2021 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License