Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 tetra diskus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
guppy4life
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 27 Dec 2011
Poruke: 66
Lokacija: Ladjevci

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zna li neko kako se pokazala ova hrana za maticne gupike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 6:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 6:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da je suvise krupna za odraslu gupiku i da je suvise jaka da je cesto hranis njome ili samo njom.Gupike su pretezno biljojedi(tetra phyll),tako da joj ne treba vise od dva puta nedeljno davati jacu hranu.Ja sam pre za larve komaraca i ostalu zivu hranu kao izvor proteina nego za koncentrate za tovljenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
guppy4life
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 27 Dec 2011
Poruke: 66
Lokacija: Ladjevci

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 6:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koji su to koncetrati za tovljenje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
djuraa
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2010
Poruke: 193
Lokacija: beograd, vidikovac

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 6:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sa Tetra diskus-om hranim moje neonke i razbore već godinu dana, u kombinaciji sa lisnatom...nije krupna i mogu da je jedu i sitnije gupike ako se malo isitni.Kod mene se dobro pokazala ne muti vodu i ne bi rekao da je koncetrat za tovljenje ako se umereno dozira.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fiber
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Avg 2011
Poruke: 1272
Lokacija: Beograd, Vozdovac

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam svoje poceo da hranim sa Tetra guppy i vidim da je vole. U pitanju je lisnata hrana, a listici su taman te velicine da prosecna gupi moze da ih pojede u jednom zalogaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 8:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tetra diskus je kvalitetna hrana. Kao takva pogodna je za sve ribe koje trpe više proteina u ishrani a gupike to svakako podnose.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakva je ova nova bmw petica? Sta mislis guppy4life da li je dobro voziti decu u njoj? Takva pitanja ti postavljas. Sedis verovatno za kompom, na facebook chatu te iskulirali svi pa ajde da pitas nesto na akvaristici...
Saberi se malo, skoncentrisi, procitaj vec napisane teme pa tek onda pitaj!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Čet Jan 26, 2012 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa bmw ko bmw, dobar Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka tetra akvarijum Lee Početak u akvaristici 4 Pon Maj 24, 2021 8:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plava neon tetra, izbocen stomak Nikollo Ribe 3 Pon Apr 19, 2021 8:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ember tetra potraznja popindeed Tražnja 3 Uto Nov 17, 2020 2:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red lizard, mramorna sekirica i ember... Slepi_Putnik Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Maj 29, 2020 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License