Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 top filter Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

trudio sam se da nadjem nesto o pravljenju ovog filtera ali nisam uspeo..pa bih vas zamolio ako neko moze da m idetaljnije objasni kako radi ovaj filter i i kako da ga napravim?
hvala svima unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:04 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.instructables.com/i.....op-filter/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

owo se radi sa dve pumpe ili?jedna pumpa ubacuje vodu u filter a druga izbacuje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ali ja ti preporucujem da ga ne pravis zbog kao prvo esteckih razloga a kao drugo zbog efikasnosti u filtriranju vode , zato ako ti bas treba top filter idi u najblizu ranju i kupi Smile
moja preporuka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
v!KTOR
Akvarista



Registrovan: 19 Maj 2010
Poruke: 316
Lokacija: ELEMIR(ZRENjANIN)

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a koja je svrha tog filtera...msm...isto ko korner...vise imas mucenja a mulj je i dalje tu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuICQ broj
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozes i tako
http://petlovingworld.com/pets......php?p=108
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

v!KTOR ::
a koja je svrha tog filtera...msm...isto ko korner...vise imas mucenja a mulj je i dalje tu...

slazem se
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako cev koja uvlaci vodu spustim do dna ona ce vuci i mulj?
zar ne?
a da drugoj strani ce izlaziti citra voda?
inace gledan da napravim dobar filter a da ne bude spoljni nemam mesta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako imajos neki predlog moze bas neznam sta da radim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kolii je taj akvarijum ? dimenzije me zanimaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

60 duzina 30 sirina i 30 visina..ali bih bas da napravin dobar filter a da nezauzima mesto na polici za akvarijume
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa pazi ja u mom mresnom akvarijumu koji je zapremine32 litra odnosno50x25x25 imam atmanovu filter pumpu AT-F101 (350l/h)i radi odlicno posao dok ti imas i jacih tih filtera ja ti ih preporucujem , i nisu skupi laki za montazu i za ciscenje Smile
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ne zauzima uopste nesto mnogo prostora 5x5cm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
neca
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2010
Poruke: 287
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam nesto slicno i jednom manjem akvarijumu ali nisam zadovoljan nevolim te filtere....
ako biti mogao da mi malo samo objasnis sistem top filtere...
na vrhu akvarijuma treba da imam kutiju u kojoj je filter materija?
treba da imam jednu pumpu koja ubacuje vodu iz akvarijuma u kutiju?
i jednu koja ce tu vodu iz kutije izbacivati nazadu akvarijum?
jel to odprilike tako?
pumpu bih trebao ovako neku da nabavim:http://www.svezakucneljubimce.com/proizvod/118/resun-sp-3800.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sre Feb 02, 2011 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pazi mozes npr da koristis jednu pumpu kojom ces da dovodis vodu u posudu gde se nalazi filtracioni materijale sad vodu mozes da dovodis na vrh posude tj na vrh fltracionog materijala e sad voda ce se putem graviracije spustati kroz filtracioni materijal i izlazice napolje kroz dno posude gde ces naravno zbusiti rupu i staviti cev kakao bi ta voda imala usmeren tok i usmeris je da se vraca u akvarijum.
ali ja ti kazem da sve to sto kupis i ulozis vreme nece ni priblizno raditi kao top filter niti ce lepo izgledati veru mi i zato kupi nov top filter i miran si
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sunjer za filter Aleksandar193 Filteri i pumpe 5 Ned Jun 25, 2023 7:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka unutrasnji ili spoljni filter ? ljiki Filteri i pumpe 7 Sub Nov 19, 2022 11:26 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter od cevi fi 110 Milivoje Lampa Uradi Sam (DIY) 21 Sre Jun 01, 2022 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sundjer filter ili unutrasnji filter ... Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Ned Mar 20, 2022 9:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License