----------------------------------- Lenji Lisac Sub Okt 28, 2017 11:38 am Tražnja - Kozice ----------------------------------- Potrebne su sledece vrste ili informacije gde se mogu naci kod nas: -Potamalpheops sp. Purple Zebra Shrimp -Caridina sp. "Cardinal" -Neocaridina davidi var. Blue Dream/Blue Topaz/Blue Velvet (Blue Carbon Velvet i Sky Blue Velvet) ----------------------------------- oldwolf Sub Okt 28, 2017 1:08 pm ----------------------------------- Izvori inf: planetinverts.com Pošto obožavam da istražujem o temama koje volim, odlučila sam da napravim posebnu temu (tj. kratak pregled) o svim vrstama i varijatetima kozica koje se drže u akvarijumima. Nigde nisam pronašla temu sličnu ovoj, a ako i postoji zamolila bih moderatore da ovu ne obrišu jer mi je trebalo vremena da ovo sastavim i prevedem, bilo bi bolje kada bi "zalepili" ovu temu, nekome će možda da bude korisna/interesantna. :) Što se tiče kozica koje su trenutno dostupne kod nas, ubacila sam one za koje sam sigurna da sam videla u prodaji, ako ih ima još, može neko da edituje post, isto važi i za slučaj da sam nešto propustila. Sve sam stavila u spojlere i mislim da je tako najbolje jer je post užasno dug, ovako je preglednije, a otvarate na svoju odgovornost ;) Pozdrav! Izvori inf: planetinverts.com & wikipedia Poz. ----------------------------------- Lenji Lisac Sub Okt 28, 2017 2:02 pm ----------------------------------- oldwolf ne trebaju meni informacije o vrstama vec nabavka odredjenih vrsta, za ubacivanje u akvarijum.. a taj sajt i njihove prodavnice rade samo dostavu po Americi i Kanadi. Hvala u svakom slucaju. ;) ----------------------------------- Lenji Lisac Sub Okt 28, 2017 2:05 pm ----------------------------------- Inace moze zakljucavanje teme, nasao me je ko meni treba. :)