----------------------------------- Lenji Lisac Pon Mar 30, 2020 10:49 am Traznja - divlje, bezbojne ili rili kozice ----------------------------------- Kao sto naslov kaze potrebne kozice sto bezbojnije, prozirne ili sa sto manjom pigmentacijom boje, mogu i braon/krem "divlje" da prodju. Potreban je jedan par muzjak i zenka ili eventualno dve do tri zenke, ako neko ima u visku nek se javi. S obzirom na situaciju u kojoj se trenutno nalazimo i zbog obaveza u toku dana, imam vremena samo u jutarnjim satima izmedju 5 i 7, ako ima neki ranoranilac.. ----------------------------------- ljubisa03 Pon Mar 30, 2020 12:40 pm ----------------------------------- ako hoces posaljem ti city ezpresom, ako se niko drugi ne javi. pozz ----------------------------------- Lenji Lisac Pon Mar 30, 2020 11:17 pm ----------------------------------- Hvala Ljubisa kao da si mi ih dao, al nema nikoga ko bi ih preuzeo na adresi gde sam trenutno, svi angazovani u toku dana narednih nedelju do dve.. Sacekacu, ako se niko ne javi, valjda ce i situacija malo da se smiri pa cu biti u stanju i da odem do nekog od sponzora da vidim sta imaju u ponudi, ako nemaju nista sto bi mi odgovaralo, javljam se. Polako ne zurim nigde, tek se alge prave. ;) ----------------------------------- gotika Pon Mar 30, 2020 11:21 pm ----------------------------------- lisac imam divljih primeraka rsc ali me malo ova situacija sa koronom zeza ako budes hteo kada se smiri situacija imam te u vidu pre toga tesko za grad ----------------------------------- Lenji Lisac Sre Apr 01, 2020 2:21 am ----------------------------------- Dogovor pao sa gotikom, moze traznja pod kljuc. ;) ----------------------------------- gotika Sre Apr 01, 2020 3:10 am ----------------------------------- dogovoreno