Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Treba mi par saveta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ivan_KV




Registrovan: 21 Nov 2011
Poruke: 2

PorukaPoslao: Pet Apr 20, 2012 11:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozz svim ljubiteljima aqua-ristike
Za par dana nameravam da postanem vlasnik novog akvarijuma sa ciklidima. Posle jedno-noćnog čitanja na ovom i drugim sajtovima i forumima rešio sam da u novi akvarijum uselim dve vrste po četiri ribe i to labidochromis caeruleus i pseudotropheus socolofi. Akvarijum će biti 80*35*40 cm.
Želeo bih da čujem vaše mišljenje o sledećem: naime,imam akvarijum i trenutno, ali u njemu imam ksifo lire (3);barbusa (2); jednu gupiku; jednog borca i jednu neonku. Dali mogu njih da stavim sa ove dve vrste ciklida,i dali su ti ciklidi dosta agresivni,i kako se te dve vrste ciklida slažu. I šta mi predlažete kako sa ove dve vrste,dali po dva mužjaka i po dve ženke,tri mužjaka i po jedna ženka ili obrnuto. Dali to ima neke veze i šta mi prelažete?!Molio bih što pre da dobijem odgovor,pošto do utorka planiram useljenje.


Poslednji izmenio Ivan_KV dana Pet Apr 20, 2012 11:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Apr 20, 2012 11:31 am Snimi Poruku Nazad na vrh

guppykiller
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2011
Poruke: 360
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Apr 20, 2012 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

odmah da ti kazem da ti je akvarijum mali za mbune ali posto si vec odlucio ne zelim da te ubedjujem... Sve ribice koje imas pokloni nekom da posle ne bi bilo cupanja za glavu! Mbune su poligamne ustonose i ubaci 1m i 3z! Kakav filter imas? Posto vidim da si pocetnik moj savet ti je da procitas sto vise o njima...poz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Zapocinjem opet ciklus, treba mi pomo... Nebojsa92 Početak u akvaristici 2 Čet Maj 07, 2020 8:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Treba mi Atman Ef 1 kanister filter Gizmo Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Apr 30, 2020 2:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li treba Prelepljivanje akvarijuma... Spavalica13 Akvarijumi 18 Pet Okt 25, 2019 2:27 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Par saveta A.R.Chafee.Jr. Početak u akvaristici 4 Čet Mar 28, 2019 12:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav, treba mi vase misljenje infected_specimen Filteri i pumpe 7 Pon Nov 20, 2017 5:28 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License