Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Trihogaster i japanka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Japanka mi je skroz ocerupana, bukvalno preko noci, sumnjam da je trihogaster leeri napadao japanku i da je juri ponekad, krljust joj fali na vise mesta vide se povrede, ili je moguce da je nesto drugo u pitanju ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 7:38 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zar nije jednostavnije da kazes sta imas jos od riba?!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 8:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ksifoe, gupike i 2 ancitrusa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nigros
Akvarista



Registrovan: 28 Feb 2010
Poruke: 1214
Lokacija: Novi Sad/Indjija

PorukaPoslao: Sub Apr 10, 2010 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nisam imao japanku od 5. razreda osnovne ali ako se dobro secam ksifo su je cesto grickale, a blek moli su je unistavale.
Sa trihogasterima isto imam losa iskustva - i leeri i trichopterus su napadali druge ribe, ali opet ljudi savetuju da se drze u grupama a ja sam imao po jednog...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 10:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda je moguce da je trihogaster.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Nenad-Kg
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2010
Poruke: 489
Lokacija: Kragujevac

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 11:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

trihogaster je sigurno u pitanju i meni je isto radio narocito u vreme mresta,onda je pravi tabadzija,ponasa se kao skalar,bar je takva situacija bila kod mene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailMSN Messenger
Juice_93fu
Akvarista



Registrovan: 30 Mar 2010
Poruke: 680
Lokacija: Uzice

PorukaPoslao: Ned Apr 11, 2010 11:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nisam mogao da verujem sta je uradio japanki za jedan dan, razmisljao sam da je bacim da joj skratim muke, ali sam je izdvojio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Japanka Ranchu Mikid Bolest 0 Uto Jan 10, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trihogaster na poklon Gemini52 Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Apr 17, 2021 12:14 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka dali trihogaster sme sa platikama nikola791 Ribe 3 Ned Apr 11, 2021 11:31 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka trihogaster napao gupiku nikola791 Bolest 5 Čet Apr 08, 2021 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Japanka jede rep od drugih japanki (m... Boki2000 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 17, 2020 11:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License