Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Trihogasteri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Biomage
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 9
Lokacija: Selenča

PorukaPoslao: Ned Sep 19, 2010 9:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zeleo sam da pitam kakvi uslovi mi trebaju da bi mrestio trihogastere i kako da ih razpoznajem ko je musko a ko zensko?
unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 19, 2010 9:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Sep 19, 2010 9:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispravio sam ti temu, kaze se trihogaster.
Ledjno peraje od muzjaka ide u spic a kod zenke ne.
http://www.akvarijum.org/forum.....-t235.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Biomage
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 9
Lokacija: Selenča

PorukaPoslao: Ned Sep 19, 2010 9:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vazi hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Biomage
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 9
Lokacija: Selenča

PorukaPoslao: Pon Sep 20, 2010 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zeleo sam da pitam dali mora bas ova hrana za mlađ ili mozda moze neka druga?
posto ovu treba uzgajati dali ne bi bilo lakse kupiti im fabricku hranu dali im treba ziva zbog necega ili samo da bi se brze razvijali
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Sep 20, 2010 12:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma pojesce oni sve sto moze da im stane u usta na toj velicini.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Biomage
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Sep 2010
Poruke: 9
Lokacija: Selenča

PorukaPoslao: Pon Sep 20, 2010 3:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vazi hteo sam da pitam zato sto kad mi se omresti zivorodka njoj dajem drugu hranu anju sam hteo i da dajem trihogasterima
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Leri trihogasteri, prodaja angelfishinheaven Razno 0 Ned Jan 31, 2021 11:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trihogasteri vacko000 Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Sep 17, 2015 7:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trihogasteri na poklon nesha barajevac Arhiva Malih Oglasa 1 Uto Jan 14, 2014 10:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati matični trihogasteri patus Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Avg 21, 2013 7:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Zlatni trihogasteri zlay Arhiva Malih Oglasa 2 Pon Okt 01, 2012 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License