Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tropica 3 in 1 CO2 Diffuser Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 9:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi hoću da kupim ovaj difuzor, e sad me zanima pošto imam CO2 DIY verziju, šećer i kvasac, dal če to nešto da smeta difuzoru, dal će ga možda nešto oštetiti, začepiti keramički disk ili nešto slično, pošto ipak to nije CO2 iz boce, možda to i nema nikakve veze, al eto palo mi na pamet, pa čisto da priupitam Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 9:20 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Ralke
Akvarista



Registrovan: 27 Feb 2016
Poruke: 187
Lokacija: Surcin/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 11:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam taj difuzor i sve pohvale za njega.

U tvom slucaju difuzor ce da ti sluzi kao ukras. Pritisak iz diy verzije ne moze da probije membranu difuzora tako da nemoj dzabe kupovati.. pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sone_bg
Akvarista



Registrovan: 09 Feb 2016
Poruke: 345
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 11, 2016 12:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ahaaa znaci ima ogromne razlike, onda će sačekati kada bude došla boca na red, za sada je onda i spric difuzor odlican Smile

Hvala Ralke na informacijama Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Praćenje od početka uz pomoć tropica ... sallediznilend Početak u akvaristici 0 Pon Feb 14, 2022 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tropica soil - redukovanje pH? Boki2000 Podloga 0 Čet Mar 25, 2021 9:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tropica 3 u 1 difuzor na DIY CO2 sistemu Looniz Uradi Sam (DIY) 3 Sub Jan 02, 2021 4:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tropica specialized nutrition povoljno m.vlacina Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Nov 21, 2020 10:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tropica soil m.vlacina Tražnja 1 Čet Nov 05, 2020 10:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License