----------------------------------- Baia Pon Mar 07, 2016 12:35 pm ----------------------------------- Aquashop je bas lepo i dobronamerno objasnio. Naravno, svima nam je skupo da idemo u korak sa aq-novotarijama i bilo bi lepo da se cene prilagode nasoj kupovnoj moci ALI...zamislite da se se sada ugase firme i trgovine od kojih kupujemo opremu i na koje smo bas navikli. Ne znam za vas ali ja bih se izuzetno smorio! Pogledajte strane sajtove, svaki prosecan akvarista ima firmiran akvarijum sa firmiranom policom za akvarijum, firmiran , kvalitetan kanister filter sa firmiranim CO2 Sistemom i naravno firmiranu rasvetu. A sta ima prosecan akvarista kod nas??? DIY - sve od cega akvashopovi nemaju skoro nikakve vajde. Da me ne shvatite pogresno, niko tu nije kriv ali je potrebno uzajamno razumevanje da bi smo se u ovim teskim vremenima bavili hobijem koji volimo! Hocemo pojeftinjenje? Ajde da pomognemo nasem aqua-trzistu da na mesecnom nivou trosi tu jednu paletu djubriva a ne na godisnjem:)