Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tropical Algin Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ventilator
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam ovaj preparat za tretiranje zelenih algi.Sastav i upotreba:

* Efikasno sretstvo protiv algi u tečnom stanju koje sprečava rast zelenih algi. Alge bujaju u perioudu proleće – leto I time limitiraju razvoj vaskularnih vodenih biljaka čime mogu uzrokovati smanjenje kvaliteta vode. Kontrola algi iako je teška je esencionalna. Ako je voda u akvarijumu ne samo tvrda nego i sadrži visoke koncentracije azotnih i fosfornih jedinjenja, moguća je pojava algi u velikim količinama ako je akvarijum izložen intenzivnom sunčevom ili veštačkom svetlu.
Sastojci: aktivna supstanca u 100 ml preparata : bakar (II) sulfat (VI) 5 hidrat 300 mg.
Tretman: 10 ml na 100 l vode.
PAŽNJA! Neprimenjivati u akvarijumima u kojima je ikra, larve ili riblja mladj pošto im algicid može škoditi.



Image



Interesuje me koliko puta tj koliko dana bi ja smeo da tretiram vodu tj. koliko puta da sipam po 10 ml/100 L .... aq mi je oko 100 L ????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 1:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Maksimovici
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2013
Poruke: 73
Lokacija: Užice

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 3:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uglavnom na svim preparatima ima uputstvo kako se doziraju, nije isto za sve. Neki se dodaju na dnevnom nivou, neki na sedmičnom, a neki po potrebi. Npr., za EC doziranje je oko 1ml/50 litara vode dnevno. Za konkretni preparat ne mogu da ti kažem tačno, ali pogledaj da li na etiketi(nalepnici) ima neka smernica za doziranje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ventilator
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 4:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema nista pise samo ovo sto sam napisao na postu iznad 10ml / 100 L .... nije mi jasno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj original uputstvo ako ima ispod nalepnice, ovi naši svedu na dva slova Smile
Imaš na Tropical.pl sajtu o njemu. piše ta doza najmanje 7 dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ventilator
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Pogledaj original uputstvo ako ima ispod nalepnice, ovi naši svedu na dva slova Smile
Imaš na Tropical.pl sajtu o njemu. piše ta doza najmanje 7 dana.



Gde to procita ima samo ovo:

Tropical
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a gore imaš i one globusiće koji služe da se prebaci na neki samom sebi razumljivi jezik Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Popaj
Akvarista



Registrovan: 06 Apr 2011
Poruke: 940
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 7:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jednom nedeljno PRI same I code..

Pri zameni vode


Poslednji izmenio nikouro dana Čet Mar 20, 2014 7:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ventilator
Akvarista



Registrovan: 24 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Valjda svako dan najmanje 7 dana ....

http://i.imgur.com/Rw59p32.png
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tropical Soft Line - revolucija u pro... Aquashop Aquashop 0 Pon Maj 30, 2016 4:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka akcija tropical diskus gran gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Čet Nov 05, 2015 3:00 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Arcadia original tropical lamp respectre Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jul 24, 2015 7:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Arcadia PlantPro 54w ili original tro... Cokilio Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Mar 18, 2015 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tropical mstropical89 Mstropical 6 Pon Sep 22, 2014 6:43 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License