Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ubijanje puževa u Aq baterijom od 4,5V Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 9:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao što naslov kaže, još mi je ovo ostalo da pokušam. Neki od Vas će se buniti zašto ovo radim jer su puževi korisni u AQ i td...Sve je to tačno, ali meni su se puževi u Aq Prenaselili, botije više neće da ih jedu, hipermangan ne pomaže, dosadilo mi je vise da kuvam mrkvu i ostalo povrce kako bi se nakupili i td. Puževi mi pojedu svu ikru od ancitrusa i koridorasa. Tako da sam morao nabaviti bateriju u jednoj elektro prodavnici, baterija je od 4,5V kao sa slike. Na slikama se sve vidi kako sam to izveo i sad cekamo da vidimo oce li biti pomora puževa. U jedan poseban akvarijum sam ubacio puževe i krenulo je testiranje Cool Žice su prenoćile u AQ oko 5-6h ,a na krajevima žica se pojavilo neko plavetnilo...više od 50% ih je bilo na dnu AQ, a neki su još bili zalijepljeni na staklu. Kod jedne stane žice je bilo nakupljeno 10-ak puževa kao da sam spirulinu tu stavio Confused
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 9:54 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 10:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

povezi te zice na 220V i neces vise videti puza Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 10:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikolac ::
povezi te zice na 220V i neces vise videti puza Very Happy


Jos mu kazi da posle toga gurne prste u vodu Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 12:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dinamit im baci unutra. Salim se
Povezi ga na akumulator to je 12v sigurno ces napravit teksaski masakr.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako gurne prste u vodu garantovano vise nikad puza nece videti Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

[quote="Looniz"]
Nikolac ::
povezi te zice na 220V i neces vise videti puza Very Happy

Nikolac ::
povezi te zice na 220V i neces vise videti puza Very Happy

Nikolac ::
Ako gurne prste u vodu garantovano vise nikad puza nece videti Very Happy

UoZbiljite se! Very Happy Very Happy Za sad ću da probam sa ovom od 4,5V...pa šta bude
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 2:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikolac ::
Ako gurne prste u vodu garantovano vise nikad puza nece videti Very Happy


AHAHAHAHHA, druze mani se corava posla, nikad nije islo struja i voda zajedno Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tealkjaffa
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 320
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nzm da li je to samo kod mene ali kribenzisi su mi pobili sve ramshorn i barske puzeve u oba akvariujma (imam 2 para kribenzisa, po jednog u svakom akv)
Ali ostavili su mi nerite i malezijske puzeve zive i zdrave .
U jednom akv imam sigurno 100inak praznih kucica.
Probaj sa njima, bolje nego struja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mrsko mi da kacim snimak na yt, al danas sam uvezao sa biljkama jedno 100 barskih puzeva. Cenim da sad nemam ni jednog, a i ako imam, necu jos dugo. Kome nije stalo do postavke, i ima problem sa puzevima povoljno iznajmljujem istrebljivaca Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 11, 2016 5:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikolac ::
povoljno iznajmljujem istrebljivaca Very Happy


Sumnjam da ce ona to jesti posle pune tacne piletine Laughing

Inace, valja se uozbiljiti i napisati da se ovo sto BIBA FEK@ prikazuje ne proba kod kuce Cool (ili ono kako ide - pre upotrebe posavetovati se sa u ovom slucaju psihijatrom a ne farmaceutom Razz ) Jos ce neko i stvarno da gura ruke.. Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2016 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudiiiiii, nema ni jednog vise! svi su pocrkali i izvalili se iz kućica...Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
evo slike, malo se lose vidi ali im je struja presudila Very Happy
Image
Image
Image
za oko 15h su svi otisli na onaj svijet Smile
lool cestitka Rolling Eyes zop zop zop zop zop zop zop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2016 11:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na srecu ja sam za konvencionalni pristup. Helene.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Serene Sky
Akvarista



Registrovan: 13 Nov 2013
Poruke: 790
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2016 1:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bakar u vodu cestitka
Zašto jednostavno ne prokuvas destilovanu vodu u bakarnom loncu, biće brže. Twisted Evil
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2016 1:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Serene Sky ::
Bakar u vodu cestitka
Zašto jednostavno ne prokuvas destilovanu vodu u bakarnom loncu, biće brže. Twisted Evil
a okle mi bakarni lonac ? skuplji je od baterije Crying or Very sad
Ako imate neki predlog recite Very Happy Very Happy botije, heLene, hipermangan i ostalo mi nisa nije pomoglo oko njih, tako da sam ovo morao uraditi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djokic
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2014
Poruke: 153
Lokacija: Zvezdan, Zajecar

PorukaPoslao: Pet Feb 12, 2016 3:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

FEK@ ::
Ljudiiiiii, nema ni jednog vise! svi su pocrkali i izvalili se iz kućica...za oko 15h su svi otisli na onaj svijet Smile

Ljudi ima li vas jos koji misle da ce za koju nedelju da se pojavi po koji komad... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ubijanje dosade - Biotop Aquarium sim... Peku Razno 0 Sub Jul 27, 2019 10:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da se rešim puževa FEK@ Ostali Stanovnici 8 Čet Dec 04, 2014 10:59 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi rješavanja barskih puževa CubanRastaman Ostali Stanovnici 15 Sub Maj 11, 2013 10:29 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License