Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uginule pande Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 10:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam bio kod kuce 10 dana i juce kad sam stigao kazu mi da su dve pa nde uginule a jutros jos jedna, ostale ribice su dobro ( botie, neonke, ramirezi, ancitrusi ), voda je bila malo zamucena ali bih rekao da je od mangrov panja, malo pre sam je zamenio. A i biljke su mi nesto sumnjive dole blizew korenu su malo pozutele a gore su ok, neznam kako se zovu naci cu na forumu pa cu napisati, jedino je anubija dobro. Dali bih mozda trebao da ubacim neku preparat za biljke ili neki lek za ribice ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 10:56 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 12:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li si dodavao neki lek pre nego sto si otisao od kuce? postoje lekovi koji sadrze bakar i preporucuje se da se ziva bica koja se krecu na dnu akvarijuma izvade napolje za vreme lecenja, isto vazi i za kozice i za sve ribe koje se krecu po dnu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 4:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam davao nista, majka ih je hranila svako vece.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 5:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko ima vremena od kada Ti je taj akvarijum napunjen vodom?
Da li je bilo toplo tih dana, možda je varijacija u temperaturi?
Kakvu hranu za ribice koristiš?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 9:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uf sad cu da slikam sinoc sam stigao sa odmora pa jos nisam stigao ni da se raspakujem. Ima ima oko 2 meseca ali je prvih 20 ak dana bila samo voda u njemu , cikliranje i tako to, uradio sam sve po upustvima barem sto se toga tice, temperatura je sve vreme bila ok, hranim ih lisnatom hranom obicnom iz pet shopa i granulama Tetra wafer mix + spirulina.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Sep 15, 2010 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma ko bi ga znao meni je juce uginula jedna tetra a druga je normalna i to iznenada preko noci uginula samo je ujutro nadjem na dnu Surprised
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 12:36 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

@kaplarm

A da li si redovno menjao vodu u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa moglo bi se reci da nisam, tj. nisam je zamenio pre no sto sam otisao na odmor. Danas sam to uradio i usisao svu onu prljavstinu iz filtera i onih pregrada iza.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 2:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa moglo bi se reći da Ti je voda u akvarijumu bila ustajala. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Wlayko91
Akvarista



Registrovan: 02 Avg 2010
Poruke: 1167
Lokacija: Beograd/Grocka

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 8:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Druze, sigurno je to greska onoga kome si ostavio ribe da ih hrani. Hrana je pala na dno i unela previse amonijaka za to vreme dok si ti bio na odmoru, ili su se jednostavno pande prejele jer je taj neko sipao previse hrane, a mozda cak i oba... Predpostavljam da samo to moze da bude uzrok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
kaplarm
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2010
Poruke: 769
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Sep 17, 2010 1:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce znas kakve su majke, verovatno im je dala malo vise da ne ostanu gladne. Sad je sve u redu jedu, spavaju, igraju se.....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pande, plavi i zeleni Ksifoi laky_kg Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Apr 09, 2017 1:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uginule dvije ribe Megamijan Bolest 1 Pet Feb 12, 2016 10:48 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Pande - ponuda Atanas011 Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 17, 2014 1:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Nerita, pande i gold ancitrus stefanrudi Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Okt 20, 2014 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helene za Cory Pande CTale Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Sep 18, 2014 5:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License