----------------------------------- Shika Čet Feb 16, 2017 12:21 am Ukrstanje guppyka ----------------------------------- Pozdrav drustvo, ja se izvinjavam sto otvaram novu temu ali nisam uspeo da nadjem to sto me zanimalo pa bih iskoristio priliku da ovamo postavim par pitanja, da li ce se ukrstati gupike ako u istom akvarijumu npr imamo moscow guppy, columbia guppy, endler guppy itd? I sta ce biti sa tim malcima odnosno da li ce da budu zdravi ili ce da imaju neke deformitete? Ili ako neko ima link o tome da ostavi da bih procitao nesto vise o tome. Hvala unapred. ----------------------------------- PAN Čet Feb 16, 2017 1:13 am ----------------------------------- Neće im ništa faliti. Samo ćes dobiti mesance, biće haotično šareni. Ima na netu dosta priče oko ukrštanja gupike i baš nije naivno. Mrzi me sad da tražim ali googl -aj malo naći ćeš. Ja pokušavam da napravim liniju albino read gupy ali još nisam uspeo, istina tek pokusavam 2-3 meseca. Ne mogu da nadjem dobre ženke, neće niko da proda.